گۆڕان نیوز- فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: گرامیداشت هفته بسیج نشانه عشق و وفاداری بسیجیان به نظام و رهبری است.

به گزارش گۆڕان نیوز، سردار «امان الله گشتاسبی» در نشست با خبرنگاران در سنندج با محور اعلام برنامه های هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج یک قدمت بزرگ به اندازه وسعت انقلاب دارد و موفقیت‌های امروز نظام جمهوری اسلامی و اقداماتی که در حوزه دنیای اسلام انجام شده و شکل جهانی به خود گرفته حاصل دستاوردهای بسیجیان در طول ۴۰ سال حضور در برابر ایادی استکبار و دفاع از انقلاب است.

به گفته وی، دفاع مقدس بهترین و زیباترین سند هویت ارزشمند بسیج است که مردم در قالب بسیج در طول ۸ سال دفاع مقدس به میدان آمدند و از نظام ارزشمند ایران اسلامی دفاع کردند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان عنوان کرد: هرکجا انقلاب اسلامی ما پیشرفتی دارد مدیون و مرهون حضور همیشه در عرصه و تاثیرگذار بسیجیان بوده است.

سردار «امان الله گشتاسبی» اعلام کرد: نسبت به سال‌های قبل در برنامه‌های هفته بسیج تحولاتی وجود دارد و برنامه‌های هفته بسیج امسال با سه رویکرد جهاد تبیین، جهاد امیدآفرینی و  خدمت برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: همزمان با هفته بسیج امسال در مجموع ۱۳۹۶ برنامه استانی و شهرستانی در قالب ۶۶ عنوان برنامه برگزار می‌شود که ۹۶ برنامه آن شاخص استانی و شهرستانی است.

سردار گشتاسبی اعلام کرد: برنامه‌های بسیج امسال در کردستان با اهدای ۵۰۰ فقره جهیزه به زوج‌های نیازمند شروع شد و در طول هفته بسیج براساس عناوین روزشماره برنامه‌های متعددی برگزار می‌شود که برگزاری ۸۸ یادواره شهدا در سطح شهر و روستاها، افتتاح پروژه‌های متعدد محرومیت‌زدایی در راستای امیدآفرینی و جهاد خدمت در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان از برگزاری نشست‌های تبیینی با حضور اساتید برای اقشار مردم به ویژه نسل جوان و دانش آموز و دانشجویان خبر داد و افزود: دیدار با خانواده شهدا، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، برگزاری جشن گلریزان، مانع زدایی از مسیر تولید در قالب برگزاری نشست‌های متعدد، نشست شعرا و محافل شعر، گردهمایی بزرگ بسیجیان به صورت همزمان با کشور در کل استان، حضور در نماز جمعه و سخنرانی فرماندهان، دیدار جمعی از بسیجیان به نمایندگی از اقشار بسیج با نماینده ولی فقیه از دیگر برنامه‌های شاخص هفته بسیج در کردستان است.

وی نشست با جامعه روحانیون و ماموستاها، تجمع بسیجیان در قالب رزمایش و نمایش اقتدار با حضور ۲۴ هزار نفر از بسیجیان، همایش سراسری دختران حاج قاسم و…از دیگر برنامه‌های شاخص هفته بسیج در کردستان برشمرد.

وی با بیان اینکه هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه شروع می شود، گفت: بسیج جهاد، خدمت، سازندگی، بسیج پیشرفت عزت و افتخار، بسیج ایمان، بصیرت و انتظار ، بسیج جهاد اعتلای فرهنگ و هنر، بسیج دفاع و امنیت و…عناوین روز شمار هفته بسیج است.

وی افزود: از اصحاب رسانه انتظار داریم مانند گذشته با نشر حداکثری اخبار برای جامعه، بازتاب رسانه‌ای برنامه‌ها و جریان سازی رسانه‌ای در سطح استان صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *