گۆڕان نیوز- در دیدار سالار مرادی نماینده مردم شریف شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرسازی عنوان شد: تکمیل پروژه‌های حوزه راه‌های مواصلاتی مطالبه مردم کردستان از دولتمردان است.


به گزارش گۆڕان نیوز، سالار مرادی، نماینده محترم مردم شریف شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، با جناب آقای دکتر مهرداد بذرپاش، وزیر محترم راه و شهرسازی، دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار، سالار مرادی ضمن تشریح اهم مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود، خواستار توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی به این منطقه محروم و تسریع در انجام کریدور شمال به جنوب خصوصا در ساخت و پایان قطعه شماره ۸ مابین جاده سنندج-کامیاران  شد.
ایشان به طور خاص بر موارد زیر تأکید نمودند:
مرادی خواستار تسریع در اجرای پروژه های راهسازی در منطقه، به ویژه اتمام کریدور شماره ۸، شد. این کریدور از اهمیت بالایی برای توسعه اقتصادی و ترانزیتی منطقه برخوردار است.
دکتر مرادی با اشاره به کمبود واحدهای مسکونی و  ساخت مسکن ملی مناسب، از وزیر راه و شهرسازی خواست تا نسبت به احداث مسکن برای اقشار کم درآمد و نیازمند اقدام شود.
مرادی اتصال منطقه به شبکه ریلی کشور را از جمله مطالبات اصلی مردم عنوان کرد و خواستار پیگیری این موضوع توسط وزارت راه و شهرسازی شد.
مهرداد پذرپاش وزیر راه و شهرسازی در این دیدار ضمن تشکر از دغدغه مندی دکتر مرادی نسبت به حل مشکلات حوزه انتخابیه ایشان، قول مساعد داد که پیگیری های لازم برای رفع این مشکلات و‌تسریع در انجام پروژه ها انجام شود.
ایشان همچنین از اختصاص اعتبارات ویژه برای تکمیل پروژه های راهسازی و ساخت مسکن در منطقه خبر دادند.
در پایان این دیدار، مقرر شد که کارگروهی مشترک از سوی وزارت راه و شهرسازی و دفتر دکتر مرادی تشکیل شود تا نسبت به پیگیری مصوبات و توافقات انجام شده اقدام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *