گۆڕان نیوز- رییس تبلیغات اسلامی بیجار گفت: آیت الله رئیسی مجاهدی خستگی ناپذیر بود که در راه خدمت به مردم به شهادت رسید.
سمیه رمضانیا/ خبرنگار گۆڕان نیوز، حجت الاسلام سعد الله جمادیان در گفت‌وگو با خبرنگار گۆڕان نیوز اظهار کرد: شهید رئیسی، خدمتگزاری خستگی ناپذیر بود و همواره در راه رفع مشکلات مردم گام بر میداشت.
وی افزود: واژه «عالم مجاهد» پاداش ارزشمندی است که مقام معظم رهبری برای آیت‌الله رئیسی قرار داد و اقدامات ارزشمند این شهید جمهور همواره در اذهان باقی و ماندگار است.
وی با اشاره به آیات قرآن کریم که اگر کسی در مسیر خدمت به مردم کشته شود در واقع به شهادت رسیده است عنوان کرد: در واقع تمام این افرادی که همراه با رئیس جمهور محترم به شهادت رسیدند مزد خدمت خالصانه خود را که همان شهادت است گرفتند.
حجت الاسلام جمادیان بر لزوم خدمت به مردم تاکید کرد و گفت: آیت‌الله رئیسی در راه خدمت به مردم به شهادت رسید بنابراین خدمت صادقانه به مردم باید در دستور کار مدیران قرار بگیرد.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی به دلیل سقوط بالگرد در مسیر خدمت به همراه تمامی همراهان همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی‌الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *