گۆڕان نیوز- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: باید ظرفیت تمامی ادارات استان برای کاهش فقر در جامعه به کار گرفته شود و کارکنان ادارات نیز در این زمینه همراهی کنند.

به گزارش گۆڕان نیوز، حجت‌الاسلام عبدالرضاپورذهبی در پویش دست‌های مهربان که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی و اموال تملیکی در کردستان برگزار شد، اظهار کرد: این پویش بیانگر احسان، انفاق و توجه به محرومان است.

وی با بیان اینکه ادارات ظرفیت‌های مؤثری برای کاهش فقر جامعه دارند، افزود: همه ادارات باید در این راستا گام بدارند و کمک به نیازمند را مختص ادارات خاصی ندانند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اذعان کرد: ۵۵ هزار کارمند در استان کردستان داریم که اگر کارکنان ماهانه رقمی خیلی ناچیز را برای کمک به نیازمندان قرار دهد می‌توان شاهد افزایش پویش‌های مهربانی و اینگونه کارهای نیک شد.

حجت الاسلام پورذهبی توجه به مؤمنین را جزئی از دین و تدین مسلمانان دانست و بیان کرد: باید همواره در فکر مؤمنین باشیم و تلاش‌های خیرخواهانه را افزایش دهیم.

توزیع ۵۰۰ بسته پوشاک و کفش و لوازم التحریر برای خانواده‌های نیازمند در کردستان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی با همراهی سازمان اموال تملیکی در راستای تکلیف اجتماعی و به منظور محرومیت‌زدایی اقدام به تهیه بسته‌های پوشاک برای خانواده‌های نیازمند کرد.

حجت الاسلام برومند رازیانی بیان کرد: ۵۰۰ بسته پوشاک و کفش و لوازم التحریر برای خانواده‌های نیازمند تدارک دیده شده که با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و با کمک شبکه‌های مردمی به نیازمندان تحویل داده می‌شود.

وی از همکاری سازمان اموال تملیکی کشور و استان در راستای اجرای پویش دست‌های مهربان تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *