گۆڕان نیوز- استاندار کردستان عنوان کرد: افزایش پایه اعتبارات هزینه‌ای استان و تأمین کسری بودجه سال ١۴٠٢ مهم‌ترین محور گفت‌وگوها با ممبینی جانشین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بود که تصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ شد.
به گزارش گۆڕان نیوز، در ادامه پیگیری های مستمر روند توسعه ای استان کردستان، اسماعیل زارعی کوشا استاندار، اکبر محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و عبدالله رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان ضمن حضور در سازمان برنامه و بودجه کشور با رحیم ممبینی جانشین رئیس این سازمان دیدار و گفت‌وگو کردند .

اسماعیل زارعی کوشا استاندار ،  اکبر محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و عبدالله رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان در دیدار روز دوشنبه ٢١ اسفند ماه سالجاری در دیدار با رحیم ممبینی جانشین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور پیگیری های لازم در خصوص تخصیص اعتبارات ملی و استانی را انجام دادند.
اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان در این خصوص بیان داشت: تخصیص اعتبارات ملی و استانی نیازمند پیگیری‌های مداوم از طریق مسئولین مرتبط در مرکز است که نشست امروز در این راستا برگزار شد.
وی اظهار داشت: علاوه بر پیگیری اعتبارات ملی، موضوع ضرورت افزایش تخصیص اعتبارات استانی نیز از موارد مطرح شده در دیدار با جانشین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بود که در این زمینه اطلاعات مورد نیاز در قالب گزارش ارائه شد.

استاندار کردستان در ادامه تصریح کرد: افزایش پایه اعتبارات هزینه‌ای استان و تأمین کسری بودجه سال ١۴٠٢ مهم‌ترین محور گفتگوهای امروز با ممبینی جانشین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بود که تصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ شد.

در پایان زارعی کوشا افزود : در این دیدار جانشین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای تأمین نیازمندی های استان در حد مقدورات و در صورت تحقق درآمدهای کشور قول مساعد داد .
گفتنی است در همین راستا اکبر محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان به صورت جداگانه با حمید امانی همدانی معاون هماهنگی برنامه ، بودجه و نظارت ، رحمان پلیمی معاون توسعه مدیریت و امور مجلس ، محمد تشرفی سرپرست امور برنامه و بودجه استان ها ، حسن چنارانی رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه و سعید جغتایی رئیس امور طرح های کلان سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و موضوعات کلان و همچنین کسری اعتبارات هزینه ای استان را پیگیری کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *