گۆڕان نیوز- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان با صدور بیانیه ای از فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و اصناف و بازاریان برای شرکت پرشور در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش گۆڕان نیوز، بختیار خلیقی در این پیام که روز چهارشنبه منتشر شد با اشاره به لزوم مشارکت گسترده جامعه تولید، صنعت و معدن استان در انتخابات، اظهار کرد: اساس و قدرت نظام اسلامی، مشارکت همه آحاد مردم در انتخابات است.

وی با تاکید بر اینکه در نظام اسلامی تصمیم سازی‌ها با مردم است، افزود: حضور حداکثری مردم یک ضرورت برای تداوم بقا و استمرار نظام است و جامعه پرتلاش و زحمت‌کش صنعتگران، معدنکاران، تجار و بازاریان همواره در عرصه‌های مختلف کشور به ویژه در عرصه انتخابات حضوری پررنگ داشته و دارند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: حضور همیشگی و گسترده مردم در انتخابات در سال‌های مختلف عزت ایران اسلامی و سرشکستگی دشمنان و بدخواهان را در پی داشته است.

خلیقی از فعالان اقتصادی، تولید کنندگان، صنعتگران، معدن کاران، تجار، بازرگانان، اصناف و بازاریان متعهد به این آب و خاک برای مشارکت گسترده در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خواست با حضور گسترده در پای صندوق های رای در روز یازدهم اسفند ماه جاری بار دیگر وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند.

در پنج حوزه انتخابیه استان کردستان، ۱۸۴ نامزد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته بودند که ۵۱ نامزد انصراف داده و یا با دیگران ائتلاف کرده و از عرصه انتخابات کنار رفته اند و ۱۳۳ نامزد باقی مانده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *