گوران نیوز- در آئینی که در محل شرکت سیمان کردستان برگزار شد، از چهار ایثارگر این شرکت تولیدی تجلیل و تقدیر شد.

سیدمحمد صابر سبحانی خبرنگار گوران، ظهر امروز مراسمی در راستای تجلیل و تکریم مقام ایثارگران شاغل در شرکت سیمان کردستان با حضور فرمانده سپاه بیجار، مدیر عامل و رئیس کارخانه برگزار شد.

مدیر عامل شرکت سیما کردستان در این مراسم اظهارداشت: تجلیل از خانواده شهدا وظیفه امروز ما است زیرا آرامش و سربلندی سرزمین عزیزمان را مرهون ایثارگری شهدا و رزمندان هشت سال دفاع مقدس می دانیم.

مهندس رضا نیک‌پور گفت: امروز روز بزرگ و مهمی در شرکت سیمان کردستان به‌شمار می‌رود، تجلیل از مقام ایثارگران افتخاری است که یکی از وظایف ما نسبت به این عزیزان است.

وی با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران روزی به میدان دفاع از این انقلاب و خاک به پا برخواستند که هیچ چشم‌داشتی اجر و پاداش نداشتند، توضیح داد: وقتی انسان برای ارزش‎های انقلاب و دفاع از خاک کشور، همه دلوابستگی‌ها و رفاه خود را جا می‌گذارد و در راهی قدم برمیدار که جز سختی و دوری از عزیزان، بسیار ارزشمند است.

مدیرعامل سیمان کردستان گفت: امروز برای تداوم پیروزی در جنگ اقتصادی پیش رو باید وحدت، همدلی، ایثار و همکاری در جامعه حاکم گردد.

وی با بیان این مطلب که امروز ایثارگری پایان نیافته و این روزها، روز مقاومت در جنگ اقتصادی ظالمانه کنونی. ایثار محسوب می شود، گفت: امروز معنای ایثار، خوب کارکردن، درست کار کردن و درستکاری است و کار در صنعت سیمان باید ایمن، خوب و استاندارد باشد و این یک نوع ایثار می باشد.
فرمانده سپاه ناحیه بیجار گفت: بسیجی بودن، بدون تردید افتخار بزرگی است، اما با تدبر در کلام امامین انقلاب اسلامی بیش از پیش می‌توان به عظمت و اهمیت فعالیت بسیجیان دلاور پی برد.

سرهنگ پاسدار حسین رجب پور در بخش دوم سخنرانی خود ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس را نمونه بارز از استقامت، ایستادگی، اسوه صبر و مقاومت و پشتیبان انقلاب و اسلام و پرچم‌داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواند و تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات آنان و خانواده‌های ایثارگران باید اولویت کاری و محدود به زمان خاصی نشود.

فرمانده سپاه ناحیه بیجار در بخش سوم سخنرانی خود به بصیرت افزایی و جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: امسال انتخابات مهمی در پیش داریم اهمیت حضور حداکثری مردم درپای صندوق های رأی و تاکید کرد حضور پرشور و نشاط شرکت در انتخابات، یک عمل صالح است؛ این عمل صالح را باید با شوق و بوقت انجام داد. بسیاری از کارها هست که زمان آن در یک برهه‌ی خاص است؛ انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی از این قبیل است.

در پایان مراسم نیز به پاس تقدیر ازخانواده های معزز شهدا و ایثارگران شاغل در شرکت مذکور، لوح یاد بود و هدیه به ایشان اهدا شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *