گۆڕان نیوز- مدیرعامل شرکت بیمه رازی گفت: در ارزیابی حوزه پرداخت خسارت به بیمه‌گذاران، بالغ بر ۸۰ درصد تعهدات سنواتی بیمه رازی پرداخت شده و می‌توان گفت ۱۳۰ درصد از برنامه‌های این بیمه تحقق یافته است‌.

به گزارش گۆڕان نیوز، علی جباری در نشست با فعالان صنعت بیمه استان کردستان که با حضور رئیس‌کل بیمه مرکزی در سالن جلسات هتل شادی سنندج برگزار شد، با اشاره به اینکه حرکت صنعت بیمه به دنبال نقش‌آفرینی شعب در استان‌ها است، افزود: هدف از این سفر اعلام آمادگی شرکت بیمه رازی برای پوشش همه‌ خدمات بیمه‌ای در همه استان‌های کشور است.

پیشرفت اقتصاد و رفاه اجتماعی دستاورد بیمه

مدیرعامل بیمه رازی تصریح کرد: بیمه تنها صنعتی است که بدون دریافت هیچ کمکی از دولت سعی کرده در اقتصاد کشور نقش‌آفرینی کند، هر جا صنعت بیمه حضور جدی داشته، به دنبال آن پیشرفت اقتصاد و رفاه اجتماعی به ارمغان آمده است.

وی ادامه داد: حضور صنعت در کردستان دستاورد خوبی داشته است لذا انتظار می‌رود همکاران ما در صنعت بیمه همراه شوند تا بتوانیم سهم کوچکی در توسعه این استان داشته باشیم.

جباری به نقش اساسی و مهمی شعب و نمایندگان بیمه اشاره کرد و گفت: نمایندگان صنعت بیمه رازی نقش مهمی را برای ارتقاء خدمات به مردم ایفا می‌کنند و بیش از ۸۰ درصد از خدمات به عهده شعبه‌های بیمه است.

مدیرعامل بیمه رازی اذعان داشت: هر سازمان و بنگاه اقتصادی در معرض ریسک‌های مختلفی است و ریسک عملیات در صنعت بیمه بیشترین اهمیت دارد و وزن مدیریت این ریسک در بیمه رازی بر عهده نمایندگان‌ شعب است.

وی در ادامه به اهمیت ارائه خدمات بهینه و مدیریت ریسک عملیاتی اشاره کرد و گفت: سعی شده در این بیمه با این نگرش نمایندگان را توانا کنیم‌.

مشتریان ثروت اصلی بیمه رازی هستند

جباری ادامه داد: امروز شاهد رشد و تحول خوب صنعت بیمه در استان کردستان هستیم و قطعا سهم این استان در بیمه افزایش پیدا می‌کند.

مدیرعامل بیمه رازی مشتریان را ثروت اصلی این بیمه دانست و گفت: یک تعالی را برای بیمه رازی ترسیم کرده‌ایم که سرمایه انسانی و بیمه‌گذاران و مشتریان آن دو مولفه مهم آن به شمار می‌آیند.

وی خاطرنشان کرد: تصویر آینده بیمه رازی به عنوان بیمه‌گر حرفه‌ای و پیشرو در حوزه‌های تخصصی و صنعتی خواهد بود، چراکه سرمایه‌گذاری بسیار خوبی روی سرمایه انسانی و آموزش در رویکردهای بیمه رازی اتفاق خواهد افتاد.

به گفته جباری، بیمه رازی سعی کرده رویکرد تحولی اجرا کند و سرمایه شرکت بیمه رازی با اصلاح ساختار مالی، نزدیک به شش‌ونیم برابر اضافه شده است.

مدیرعامل شرکت بیمه رازی با اشاره به اینکه این بیمه از ستادمحوری به سمت نماینده‌محوری در حال حرکت است، بیان کرد: طی دو سال گذشته ۹ شعبه جدید در نقاط مختلف کشور راه‌اندازی شده است.

وی با اعلام این مطلب که در راستای تحقق برنامه روزشمار، عملکرد و اهداف بیمه رازی پایش می‌شود، عنوان کرد: در ارزیابی حوزه پرداخت خسارت به بیمه‌گذاران بالغ بر ۸۰ درصد تعهدات سنواتی بیمه رازی پرداخت شده و می‌توان گفت ۱۳۰ درصد از برنامه‌های این بیمه تحقق یافته است‌.

جباری با معرفی سرکار خانم قادری به عنوان سرپرست بیمه رازی در استان کردستان، گفت: در استان کردستان برنامه‌های صنعت بیمه با شاخص‌ها فاصله دارد، اما رویکرد روبه جلو است و راضی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *