گۆڕان نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: رئیس جمهور پنجشنبه و جمعه هفته جاری میهمان مردم کردستان خواهد بود.

بە گزارش گۆڕان نیوز، مهدی رمضانی اظهار کرد: برای سومین بار و دومین سفر استانی رئیس جمهور کشورمان، حجت‌الاسلام رئیسی روز پنجشنبه به کردستان سفر می‌کند.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور کشورمان در این سفر روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح در میدان آزادی سنندج با مردم این شهرستان دیدار خواهد کرد.

رئیس ستاد سفر رئیس جمهور به استان کردستان تصریح کرد: در این سفر دو روزه رئیس جمهور، انتظار ۱۸ ساله کردستانی‌ها به واقعیت می‌پیوندد و کردستان به شبکه ریلی کشور متصل می‌شود.

وی اعلام کرد: افتتاح فرودگاه سقز هم یکی دیگر از ابرپروژه‌هایی است که به همت دولت سیزدهم به سرانجام رسید و همزمان با این سفر به بهره‌برداری می‌رسد.

رمضانی تصریح کرد: افتتاح سدهای چراغ‌ویس سقز، سیازاخ دیواندره، امیر آباد و رمشت در کامیاران و پایاب سد گاران مریوان نیز در سفر رئیس جمهور به کردستان افتتاح خواهد شد.

به گفته وی، همچنبن در این سفر، تصفیه‌خانه دیواندره، سالن ۱۲۰۰ نفری بانه و پست ۶۳/۲۰ کیلوولت سنندج به بهره‌برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *