گۆڕان نیوز- موقوفه ماه‌رخسار معتمد وزیری در راستای کمک به تحصیل نیازمندان و در آیینی ۲ هزار و ۳۰۰ بسته تحصیلی و لوازم التحریربه دانش آموزان نیازمند ناحیه منفصل شهری ننله سنندج اهدا کرد.

به گزارش گۆڕان نیوز، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان یکشنبه شب در این آیین اظهار کرد: این تعداد بسته تحصیلی از طرف موقوفه ماه رخسار معتمد وزیری به تمام دانش آموزان نیازمند منطقه منفصل شهری ننله اهدا شده و ارزش ریالی هریک از این بسته‌ها در حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

رضا طوسی افزود: موقوفه ماه رخسار معتمد وزیری در مناسبت های مختلف همکاری بسیار خوبی با این نهاد دارد و در زمینه کمک به ایتام و خانواده‌های نیازمند کمک‌های چشمگیری اهدا کرده است.

وی گفت: این نهاد هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس و در جهت ترویج سنت حسنه نیکوکاری و گسترش استفاده ازظرفیت خیران و کمک به اقشار نیازمندان نسبت به تامین لوازم التحریر و نیازهای تحصیلی مددجویان اقدام می کند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان اظهار کرد: هم اکنون ۲۳ هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان است که امید است با کمک خیران تمامی نیازهای تحصیلی این دانش آموزان تامین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *