گۆڕان نیوز- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان در جریان سفر رئیس جمهور به کردستان میزان یک هزار و 50 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های مهم و اولویت‌دار آبی استان کردستان تخصیص یافت.

گۆڕان نیوز- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان در جریان سفر رئیس جمهور به کردستان میزان یک هزار و ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های مهم و اولویت‌دار آبی استان کردستان تخصیص یافت.

بە گزارش گۆڕان نیوز، آرش آریانژاد اظهار کرد: تزریق اعتبارات لازم و بموقع برای پروژه‌های اولویت‌دار این استان از جمله تکمیل سد عباس‌آباد بانه، تکمیل شبکه پایاب زیویه کامیاران، سورال دهگلان، امیرآباد رمشت، تکمیل پروژه آبرسانی به شهر سقز از سد چراغ ویس، تکمیل ساختمان شبکه آبیاری و زهکشی گاران، تکمیل ساختمان شبکه آبیاری و زهکشی سنگ سیاه قروه و تکمیل ساختمان سد سیازاخ دیواندره، موجب شد این پروژه‌ها جانی تازه بگیرند و به مطالبه بحق مردم که سال‌ها مورد انتظار آنها بود، در اولویت وزارت نیرو قرار بگیرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان در جریان سفر رئیس جمهور به کردستان میزان ۱۰۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های مهم و اولویت‌دار آبی استان کردستان تخصیص یافت.

وی اضافه کرد: تحقق این وعده‌های مهم که با پیگیری‌های مستمر استاندار کردستان و مقام عالی وزارت نیرو، در زمان دولت مردمی و طی فرایندی زمان‌بر، با کار جهادی و شبانه‌روزی این مجموعه، در راستای رفع مشکلات حوزه آبی استان، صورت گرفت، می‌تواند در رونق اقتصادی، جذب گردشگر، ایجاد اشتغال، مهاجرت معکوس و امیدآفرینی در جامعه، در کارنامه آبی استان، نقشی ماندگار را روایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *