گۆڕان نیوز- رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: 90 دستگاه اتوبوس و تاکسی به شرکت‌کنندگان نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰2 در سنندج سرویس‌دهی می‌کنند.

گۆڕان نیوز- رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: ۹۰ دستگاه اتوبوس و تاکسی به شرکت‌کنندگان نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ در سنندج سرویس‌دهی می‌کنند.

بەگزارش گۆڕان نیوز به نقل از فارس، حمید خضری اظهار کرد: به منظور تسهیل رفت و آمد شرکت‌کنندگان و جلوگیری از ایجاد ترافیک در نوبت دوم کنکور سراسری که ۱۴ و ۱۵ تیرماه جاری برگزار می‌‌شود، ۱۰ دستگاه اتوبوس از میدان آزادی به سمت دانشگاه کردستان آماده سرویس‌دهی به شرکت کنندگان کنکور سراسری هستند.

رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: در کنار این ۱۰ دستگاه اتوبوس، ۴۰ دستگاه تاکسی در میدان آزادی و ۴۰ دستگاه در میدان انقلاب برای جابجایی متقاضیان شرکت در کنکور سراسری خدمات‌رسانی خواهند کرد.

خضری گفت: در مجموع ۹۰ دستگاه اتوبوس و تاکسی همزمان با برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ به شرکت کنندگان در سنندج سرویس‌دهی می‌کنند.

خضری از شرکت‌کنندگان کنکور سراسری خواست، با هدف جلوگیری از ایجاد ترافیک در آن محدوده از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

براساس اعلام سازمان سنجش، امتحانات نوبت دوم کنکور سراسری در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۱۴ و ۱۵ تیرماه جاری برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *