گۆڕان نیوز- معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان گفت:با حضور گروه جهادی در شهرستان بیجار بیش از ۶ هزار نفر از مردم یجار از خدمات رایگان استفاده می کنند.
سمیه رمضان نیا خبرنگار گۆڕان نیوز، مهدی رمضانی در جریان بازدید از گروه جهادی امام رضا(ع) اظهار کرد: گره جهادی قرار گاه امام رضا(ع)در طی دو روز به مردم شهرستان بیجار خدمات رایگان ارائه می‌دهند
وی افزود: در مجموعه‌ایی از پزشکان متخصص که در شهرستان بیجار در قالب گروه جهادی پزشکی امام رضا(ع) مستقر شده است، بیش از ۶ هزار نفر طی ۲ روز ویزیت و درمان رایگان دریافت می کنند.
وی ادامه داد: گروه جهادی قرارگاه امام رضا(ع) در روز پنجشنبه در سه نوبت صبح، عصر و شب و روز جمعه هم در نوبت صبح تا ظهر به مراجعه کنند خدمات رایگان پزشکی ارائه می کنند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری در ادامه به خدمات قابل ارائه توسط این گروه جهادی اشاره کرد و بیان داشت : مهمترین خدماتی که در این گروه جهادی ارائه می شود، بهترین و تخصصی ترین خدمات پزشکی کشوری است که بصورت رایگان عرضه می شود.
وی تاکید کرد: درصورت نیاز به عمل های جراحی خاص، مراجعین به بیمارستان های تحت پوشش قرارگاه معرفی و در همان محل هم کلیه خدمات ارائه شده را رایگان دریافت می کنند.
رمضانی از ارائه خدمات به مردم منطقه کردستان خبر داد و ابراز داشت: گروه جهادی قرارگاه امام رضا(ع) آمادگی دارند به تمامی مردم شریف کردستان بصورت دوره ایی خدمات پزشکی رایگان ارائه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *