گوران نیوز- معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی است، گفت: توطئه، خیانت، جاسوسی و جنایت و ترور از سوابق همیشگی صهیونیست‌ها است و جنگ میان امت ها را به راه می‌اندازند و در این راه نیز موفق عمل کرده اند.
سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم «میلاد حیدری» در شهرستان قروه اظهار کرد: امروز کردستان یک بار دیگر پیکر خونین فرزند خود را در آغوش می‌گیرد که افتخار شهادت به دست شقی‌ترین موجودات را داشته است.
وی افزود: مرحبا به دامان مادری که این فرزند را این‌چنین رشید، شجاع و بصیر تربیت کرده است و مرحبا به همسر بزرگواری که مشوق این جوانمرد در حضور در میدان نبرد با دشمنان بود و مرحبا به مردم روزه دار که با زبان روزه برای تشییع این جوان آمده اند.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: در پشت پرده همه دشمنی‌هایی که با ملت رشید ایران اسلامی بوده صهیونیست‌ها نقش داشته‌اند در واقع خون این جوان پیامی دارد و آن اینکه صهیونیست بزرگترین دشمن برای مؤمنان است که این فرموده قرآن است و از ابتدای ظهور اسلام همیشه صهیونیست پشت پرده تفرقه افکنی ها جنایت‌ها و خیانت‌ها بوده است و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی نیز به همین شکل بوده که تجزیه طلبی‌های سال‌های نخست انقلاب از آن جمله بوده است.
سردار نقدی اضافه کرد: امروز ما از دست دادن این جوان برومند، مومن، بصیر، شجاع، پرتلاش، پر کار و فدایی اسلام غمگین هستیم و این غم بزرگ را به خانواده معزز این شهید تسلیت عرض می کنیم اما از یک جهت بسیار خوشحالیم که بعد از ۴۴ سال دشمن اصلی باز هم خود را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی است، عنوان کرد: توطئه، خیانت، جاسوسی و جنایت و ترور از سوابق همیشگی صهیونیست‌ها است و جنگ میان امت ها را به راه می‌اندازند و در این راه نیز موفق عمل کرده اند اما مرد میدان نیستند و همیشه خود را پشت پنهان کرده و نتوانستند مسلمانان را مغلوب کنند لذا هر ضربه‌ای که به ما زده‌اند سخت‌تر از آن را تا به امروز دریافت کرده‌اند و در خصوص این جنایت هم بدانید که ضربه سختی را جنایتکاران صهیونیست دریافت خواهند کرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در خصوص انتقام خون شهید میلاد حیدری، گفت: صهیونیست ها می دانند هر ضربه ای که به ما زده اند سخت تر از آن را تا به حال دریافت کرده اند، در مورد این جنایت هم این ضربه را دریافت خواهند کرد چرا که این خون بسیار ارزشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *