گۆڕان نیوز- رئیس هیات کشتی استان کردستان گفت: در ۴ ساله گذشته فعالیت های خوبی برای کشتی این دیار انجام شده است که مسیر توسعه را فراهم کرده است.

گۆڕان نیوز- رئیس هیات کشتی استان کردستان گفت: در ۴ ساله گذشته فعالیت های خوبی برای کشتی این دیار انجام شده است که مسیر توسعه را فراهم کرده است.

به گزارش گۆڕان نیوز، جمشید خیرآبادی امروز ۲۶ اسفند ماه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: رسانه ها نقش اساسی در روند توسعه ورزش دارند و بر همین اساس توجه به بعد رسانه ای یک اصل مهم است.

وی با بیان اینکه هیات کشتی نقد پذیر است، عنوان کرد: ما به نقد و نظراتی که در رسانه ها مطرح می‌شود احترام می‌گذاریم ولی متاسفانه بعضی از مطالب مغرضانه، جانب دارانه و تخریبی است.

رئیس هیات کشتی استان کردستان در ادامه تصریح کرد: درب کشتی کردستان برای افرادی که توسعه کشتی کردستان را می‌خواهند باز است و ما در این زمینه هیچ‌گونه مشکلی با کسی نداریم.

خیرآبادی با اشاره به اینکه برای رشد کشتی در زادگاهم از تمام وجود مایه می گذارم، گفت: زمانی که کشتی کردستان را تحویل گرفتم هیچ‌گونه فضای مناسبی برای هیات نبود ولی با تلاشی که همراهان کشتی کردستان انجام دادند توانسیتم فضای مناسبی برای کشتی کردستان ایجاد کنیم.

وی افزود: در این چهارساله متاسفانه هیچ‌گونه اسپانسری همراه و حامی کشتی نبوده است ولی با این اوصاف از منابع مالی شخصی خود چندین میلیارد تومان هزینه کرده ام، چون به این رشته عشق دارم و می‌خواهم جایگاه این رشته را در کشور ارتقا بدهم.

رئیس هیات کشتی استان کردستان با اشاره به اینکه شرایط کرونایی ضربه بزرگی به ورزش زد، گفت: زمانی که سکان کشتی را برعهده گرفتم یک هزار و ۳۳۹ کشتی گیر ساماندهی شده داشت اما اکنون با تلاش و برنامه هایی که اجرایی کردیم، بیش از ۵ هزار نفر در این رشته فعالیت دارند.

وی در ادامه گفت: امروزه دنیای ورزش به صورت علمی پیش می رود و بر همین اساس کابینه هیات کشتی استان کردستان از مجرب ترین افراد و علمی ترین اشخاص تشکیل شده است تا با تلفیق علم و تجربه این رشته را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

وی افزود: دنیای قهرمانی و پرورش قهرمان نیازمند مربیان مجرب و با دانش است که در این مسیر هیات کشتی کردستان بالغ بر ۳۰ دوره کلاس بازآموزی و ارتقا توسط اساتید بزرگ کشوری برگزار کرده است.

خیرآبادی در پایان با اشاره به اینکه کشتی بانوان در این هیات فعال شده است، یادآور شد: برای توسعه کشتی کردستان با تمام توان و با استفاده از تمام ظرفیت ها تلاش خواهیم کرد و برای پیشبرد این مهم دست یاری به سوی همگان دراز می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *