گۆڕان نیوز- طی حکمی از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، جهاندار سالاری به عنوان مسئول تشکل احیاگری مبارزه با مفاسد اداری و قانونی، رانت و رشوه‌خواری در کردستان منصوب شد.
به گزارش گۆڕان نیوز، جهاندار سالاری با تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد: تشکل احیاگری مبارزه با مفاسد اداری و قانونی، تشکلی است که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فعالیت و از ظرفیت‌های و توانایی‌های نیروهای نخبه و دلسوزان استان استفاده خواهد کرد.
وی تشریح کرد: این تشکل مطالبه‌گری‌های خود را در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی پیگیری می‌کند و ما از حمایت‌های قانونی برخورداریم تا بتوانیم با منکرات برخورد و امر به معروف را نهادینه کنیم.
مسئول تشکل احیاگری مبارزه با مفاسد اداری و قانونی، رانت و رشوه‌خواری در کردستان با اشاره به نقش و جایگاه مردم در نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد: یکی از کارکردهای این تشکل ایجاد فضایی برای مشارکت مردم در سیاست‌ها و برنامه‌های دولت است زیرا مردم ولی نعمتان نظام هستند.
جهاندار سالاری افزود: جبهه مردمی در استان‌ به نام جبهه گام دوم انقلاب اسلامی، در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری تشکیل شده، که متشکل از کارگروه‌هایی است که در حوزه‌های مختلف فعالیت و پیشنهادات و نقطه نظرات کارشناسی خود را به مسئولان ذیربط ارائه خواهند کرد.
وی تاکید کرد: جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی، دارای دیدگاه حاکمیتی و پاسداری از خون شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی و ادامه دهنده راه شهید سلیمانی هستیم و ما تحریم سپاه پاسداران توسط کشورهای متخاصم اروپایی و آمریکا را محکوم می‌کنیم زیرا سپاه از بدنه مردم است.
سالاری با دعوت از مردم برای مشارکت عنوان کرد: مردم نیز باید در این راه ما را یاری کنند و آنها نیز به عنوان مطالبه‌گر، تخلفات و مفاسد را شناسایی و برای اقدام کنند زیرا مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از تمام آحاد و اقشار مختلف جامعه دعوت کردند و این بیانیه برای دولت نیست بلکه برای مردم است و باید مردم به عنوان آتش به اختیار در تمامی عرصه‌ها حضور داشته باشند.
وی همچنین مطح کرد: این تشکل درخواستی را در خصوص حجاب و عفاف به مجلس شورای اسلامی ارائه داده است تا تبدیل به قانون تبدیل شود.
وی توضیح داد: ما در قالب جبهه مردمی گام دوم انقلاب فعالیت می‌کنیم زیرا امروز مردم از دو قطبی شدن و چپ و راست خسته شده‌اند و بصورت فراجناحی فعالیت می‌کنیم و حفظ کیان اسلامی، شهدا و رهبری است ک انتظار داریم که دولت در استان کردستان نقدپذیر باشد.
وی در ادامه از برخی از نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی نیز انتقاد کرد و گفت: ما انتقاد صریح هم از عملکرد مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در استان داریم و متاسفانه در فضای انتخابات خود را بعنوان مردمی معرفی می‌کنند اما نسبت به اوضاع موجود بی تفاوت هستند.
مسئول تشکل احیاگری مبارزه با مفاسد اداری و قانونی، رانت و رشوه‌خواری در کردستان عنوان کرد: مردم در تمامی عرصه‌ها حضوری فعال دارند و در ۲۲ بهمن ماه نیز نشان دادند که پاسدار نظام جمهوری اسلامی هستند بنابراین باید مسئولان و مدیران استانی پیگیر مطالبات به حق مردم و رفع مشکلات جوانان باشند.

رئیس مبارزه با مفاسد اداری وقانونی (رانت ورشوه خواری )استان کردستان افزود :دکتر هاشمی گلپایگانی دبیرمحترم ستاد امر به معروف ونهی از منکر و تمامی ستادهای امر به معروف کشور را که تحریم کرده اند را محکوم و اعلام حمایت خود را اعلام می‌نمائیم ویک مطالبه ونقدی که به دولت سیزدهم وارد است و مهم می‌باشد متاسفانه برخی از مدیران در سطح کشور و حتی در استان کردستان با استفاده از ارتباط فامیلی ونسبی با مسئول کشوری در سمت مدیر کلی قرار گرفته‌اند که این موضوع باعث رنجش نیروهای انقلابی شده است.
درضمن در ادارات، کارکنان ومدیران تکریم ارباب رجوع را باید رعایت کنند وبدانند که خدمتگذارمردم هستند ولی متاسفانه در بعضی از ادارات برخورد و کارشکنی های عمدی با مراجعه کنندگان صورت می‌پذیرد و اگر ارباب رجوع به مدیر مربوطه شکایت می‌کند با کمال تاسف و بدون توجه به حرمت ارباب رجوع ،ازطرف مدیر و کارمند خاطی اقدام به تهدید و کارشکنی در مسیر کار مراجعه کننده می نمایند که این موضوع باید حتما مورد بررسی و بازرسی قرار گیرد تا تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی صورت بپذیرد و دولت نوین اسلامی تشکیل شودجا دارد از نماینده محترم ولی فقیه استان کردستان حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا پورذهبی بعنوان یک ستون مستحکم که پشتوانه نیروهای ولایی و انقلابیه تقدیر و تشکر کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *