گۆڕان نیوز- معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: ۱۱۰ دستگاه انواع ماشین ‌ آلات و بیش از ۳۰۰ نیرو در قالب ستاد برفروبی در سطح شهر سنندج به شهروندان خدمات رسانی می‌کنند.

گۆڕان نیوز- معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: ۱۱۰ دستگاه انواع ماشین ‌ آلات و بیش از ۳۰۰ نیرو در قالب ستاد برفروبی در سطح شهر سنندج به شهروندان خدمات رسانی می‌کنند.

به گزارش گۆڕان نیوز، عرفان فتحی با تأکید شهردار سنندج تمام توان و تجهیزات مجموعه را برای خدمات رسانی هرچه شایسته به شهروندان در قالب ستاد برفروبی پای کار آورده ایم، اظهار کرد: ۱۱۰ دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین، ۱۸ دستگاه ماشین آلات پشتیبانی و بیش از ۳۰۰ نفر نیرو در قالب ستاد برفروبی در شهر سنندج به شهروندان و مسافرین خدمات رسانی می‌کنند.

وی از آماده‌سازی ۴۰ هزار کیسه ماسه و نمک خبر داد و خاطرنشان کرد: ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن ماسه و نمک خریداری شده و با توجه به گستردگی و شرایط هر منطقه و ناحیه آماده سازی و در نقاط مختلف تعبیه و انبار شده است.

آماده سازی ظرفیت اسکان ۷۰ مسافر در راه مانده

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج افزود: ۲ محل اسکان برای مسافرین در راه مانده در پایانه و محل اسکان راهیان نور با ظرفیت حدود ۷۰ نفر و ۲۰۰ تخته پتو نیز آماده شده است.

فتحی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ۲۵ دستگاه اتوبوس و ۱۰ دستگاه مینی بوس برای جابجایی شهروندان در نظر گرفته شده، گفت: ۱ ۶ پارکینگ برای پارک تاکسی‌ها در مدارس سطح شهر در نظر گرفته شده و با توجه به پیش بینی هواشناسی در این نقاط مستقر و به شهروندان خدمات رسانی خواهند کرد.

وی افزود: همزمان با شروع بارش‌ها از ظهر روز گذشته خدمات رسانی در قالب ستاد برفروبی در شهر سنندج شروع شده و مشکل خاصی نداشته ایم.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از مصرف ۸۰۰ تن ماسه و نمک همزمان با شروع بارش‌ها تا ساعت ۲۳ چهارشنبه شب گذشته خبر داد و گفت: در مجموع ۱۳۸ مخزن نمک و ماسه برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان در نقاط مستعد خطر در سطح شهر تعبیه شده است.

فتحی تأکید کرد: برفروبی معابری که منتهی به مراکز خدمات اضطراری مانند بیمارستان، فوریت‌های پزشکی، آتش نشانی، کلانتری‌ها و… اولویت ستاد برفروبی شهرداری سنندج است.

وی با بیان اینکه اولویت بعدی ستاد برفروبی شهرداری سنندج معابر مستعد خطر که دارای شیب زیادی هستند خواهد بود، گفت: با توجه به حجم کم برف در شب گذشته ماشین آلات شهرداری در تمام نقاط سطح شهر فعال و به شهروندان خدمات رسانی کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *