گۆڕان نیوز- مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از برپایی یکصد پایگاه جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند کردستانی خبر داد. بهروز وفایی/

گۆڕان نیوز- مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از برپایی یکصد پایگاه جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند کردستانی خبر داد.
بهروز وفایی/ خبرنگار گۆڕان نیوز، رضا طوسی عنوان کرد: هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس برنامه جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند به صورت هم زمان در سراسر کشور و با همکاری سازمان صدا و سیما، آموزش و پرورش و مجموعه استانداری، سپاه و بسیج و ستاد اجرایی حضرت امام (ره) برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۰ هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد کردستان هستند، افزود: هدفمند کردن کمک ها برای آموزش و تحصیل نوجوانان نیازمند و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری از طریق برگزاری این برنامه دنبال می شود.
طوسی گفت: برنامه اصلی شور عاطفه های امسال در روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ماه از طریق مراکز نیکوکاری، کلیه دفاتر کمیته امداد و پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در میادین اصلی شهرها آغاز می شود.
وی تصریح کرد: همچنین در روز جمعه در محل برگزاری مصلاهای نماز جمعه سراسر استان این کمک ها جمع آوری خواهد شد.
مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت: هم زمان با بازگشایی مدارس و در هفته نخست مهر ماه با همکاری آموزش و پرورش نیز در محل مدارس کمک ها برای دانش آموزان نیازمند همان مدارس جمع آوری خواهد شد.
وی اظهار کرد: کمک های جمع آوری شده در هر شهرستان برای نیازمندان همان منطقه و محل جمع آوری شده هزینه خواهد شد.
طوسی افزود: سال گذشته چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کمک مردمی از طریق جشن عاطفه ها جمع آوری و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گفت.
وی افزود: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۷۷۴۳ بنام کمیته امداد استان کردستان برای مشارکت در این کار خداپسندانه اختصاص داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.