گۆڕان نیوز- ئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج از توزیع ۳۸۰ دستگاه بخاری گازی به مددجویان روستایی تحت حمایت کمیته امداد که به تازگی از نعمت گاز شهری برخوردار شده اند خبر داد

گۆڕان نیوز- ئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج از توزیع ۳۸۰ دستگاه بخاری گازی به مددجویان روستایی تحت حمایت کمیته امداد که به تازگی از نعمت گاز شهری برخوردار شده اند خبر داد.

به گزارش گۆڕان نیوز بە نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا خوشبخت رئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج در مراسم توزیع ۳۸۰ دستگاه بخاری در بین مددجویان عنوان کرد: این تعداد بخاری در بین مددجویان روستایی شهر سنندج که امسال از نعمت گاز بهره مند شده اند توزیع خواهد شد.

وی افزود: ارزش ریالی هر یک از این بخاری ها دو میلیون تومان و ارزش کلی آن ۷۶۰ میلیون تومان است.

خوشبخت گفت: یکی دیگر از خدمات نظام به روستائیان پرداخت هزینه لوله کشی مددجویان که به تازگی از نعمت گاز بهره مند شده اند با سرانه ۶ میلیون تومان است.

وی تصریح کرد: همچنین بر اساس مصوبه و در صورت «رعایت الگوی مصرف» هزینه گاز مصرفی مددجویان رایگان خواهد بود.

رئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج گفت: این نهاد آمادگی دارد در بحث ساخت مسکن روستایی مددجویان از طریق تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی بنیاد مسکن و پرداخت تا سقف یکصد میلیون تومان توسط این نهاد مددجویان روستایی را کمک و صاحب مسکن مناسب کند.

وی افزود: در این زمنیه از طریق بخشداران و دهیاران و مددجویان اطلاع رسانی شده تا خانواده های تحت حمایت از این فرصت استفاده کنند.

https://emdad.ir/news/81074

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *