گۆڕان نیوز- مدیر عامل سیمان کردستان اعلام کرد: شرکت سیمان کردستان توانست پس از ۱۶ سال، ظرفیت تولید کلینکر خود را به ۳۰۰۰ تن در روز افزایش دهد.

گۆڕان نیوز- مدیر عامل سیمان کردستان اعلام کرد: شرکت سیمان کردستان توانست پس از ۱۶ سال، ظرفیت تولید کلینکر خود را به ۳۰۰۰ تن در روز افزایش دهد.


بە گزارش گۆڕان نیوز- مدیر عامل سیمان کردستان اظهار کرد: شرکت سیمان کردستان در سال ۱۳۷۵ با ظرفیت روزانه ۲۲۰۰ تن به بهره برداری رسید.

رضا نیک پور افزود: در سال ۱۳۸۵ توسط شرکت LVT تایلند پروژه افزایش ظرفیت به‌منظور دستیابی به ظرفیت تولید ۳۰۰۰ تن در روز اجرا گردید، اما متاسفانه از همان ابتدای کار و در فرآیند گرم کردن کوره با پروژه مزبور با مشکل مواجه گردید و از انجام هدف خود بازماند.
مدیر عامل سیمان کردستان تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۱ با هدف افزایش راندمان عملکرد کوره تا سقف ۳۰۰۰ تن و کاهش آلودگی، عملیات طراحی و ساخت و تعویض سیکلون یک در دستور کار قرار گرفت.
وی یادآور شد: ساخت قطعات این پروژه توسط کارشناسان و مهندسین کارخانه از ششم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در کارگاه ساخت و نوسازی آغاز و عملیات دمونتاژ سیکلون طرح LVT و نصب و مونتاژ سیکلون جدید طرح FLS در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ به اتمام رسید.
نیک پور گفت: بدین ترتیب شرکت سیمان کردستان با یاری خداوند متعال و دست توانمند مهندسین و کارگران خود موفق به انجام اصلاح خط تولید گردید که انتظار می‌رود ،دستیابی به تولید ۳۰۰۰ تن کلینکر در روز و افزایش تولید ۲۰ درصدی تحقق یابد.
مدیر عامل سیمان کردستان اظهار کرد: در همین راستا برنامه افتتاحیه پروژه با حضور مسئولین شهرستان و مدیرعامل هلدینگ سیمان غدیر در روز دوشنبه مورخ ۱۴ شهریور ماه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *