نخبه‌های ورزشی استان می‌توانند به عنوان سفیران محیط زیست معرفی شوند

گۆڕان نیوز- معاون آموزش و مشارکت‌های سازمان محیط زیست در دیدار با دکتر بیژن ذوالفقارنسب مربی و پیشکوت فوتبال، بر ورود نخبه¬های ورزشی استان با عنوان سفیران محیط زیست تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه گۆڕان نیوز؛ دکتر نوراله مرادی نماینده تام‌الاختیار سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سفر رئیس جمهور به استان کردستان ادامه داد: دکتر ذوالفقارنسب با عنوان چهره¬ی بارز بین المللی که از مقبولیت و محبوبیت زیادی در بین مردم کشور به ویژه استان دارد ، می¬تواند پرچم¬دار سفیر حفاظت از محیط زیست کردستان باشد.
وی خاطرنشان کرد: مباحث محیط زیستی، جهان شمول است و با توجه به آسیب¬های متعدد نیاز است که بزرگان استان از پتانسیل های مختلف به ویژه نخبگان ورزشی با مسئولیت اجتماعی که مورد مقبولیت آحاد جامعه نیز می¬باشند در راستای حفاظت محیط زیست ورود کنند.
وی تصریح کرد: سرمایه¬های اجتماعی، فکری و علمی استان حرف و فعلشان در الگوسازی و آموزشی بسیار مؤثر و مورد توجه جامعه است و در این میان بزرگان ورزش می¬توانند در حمایت و حفاظت از محیط زیست نقش پررنگی در میان مردم ایفاد کنند.
معاون آموزش و مشارکت¬های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار کرد: خدمت در محیط زیست با توجه به وسیع بودن حوزه های کاری، آسیب¬ها و صدمات ایجاد شده و پیش¬رو و سختی کار به علاقه، دلسوزی و حمایت همه آحاد جامعه به ویژه شخصیت-های شناخته شده ورزشی، علمی و هنری در حفظ آن نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *