گۆڕان نیوز- مدیرکل بهزیستی استان کردستان از ساخت ۵۱ واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کردستان در سالجاری خبر داد.

به گزارش گۆڕان نیوز، حسین رسولی اظهار کرد: ساخت مسکن محرومین و افراد تحت پوشش بهزیستی از برکات انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شود و در این راستا بهزیستی کردستان برای افراد تحت پوشش اقدام به ساخت واحدهای مسکونی در سطح استان کرده است.

وی بیان کرد: امسال در مجموع ۵۱ واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش بهزیستی در استان ساخته شده است و این واحدها به خانوارهای دارای دو عضو معلول و بیشتر و بانوان سرپرست خانوار با مشارکت خانوارهای تحت پوشش و کمک‌های بلا عوض بهزیستی واگذار شد.

مدیرکل بهزیستی استان کردستان اضافه کرد: در مجموع ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ساخت واحدهای مسکونی مددجویان بهزیستی هزینه شده است.

رسولی گفت: امسال به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ساخت ۲۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در شهرستان سنندج انجام و تحویل افراد تحت پوشش داده شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در ایام دهه فجر در حوزه اشتغال نیز ۸۸ پروژه اشتغالزایی و ایجاد اشتغال برای ۹۲ نفر در زمینه مشاغل خانگی، کسب و کار و کارفرمایی و خویش فرمایی افتتاح شد که که بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال توسط متقاضیان سرمایه گذاری و مبلغ ۱۳۰ میلیارد ریال نیز تسهیلات بانکی ارزان قیمت پرداخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *