گۆڕان نیوز- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از قطع گاز حدود ۶۰ درصد از جایگاه های سی ان جی در استان به دلیل افت فشار گاز خبر داد.

به گزارش گۆڕان نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کردستان، جهانبخش نوکانی اظهار کرد: نفت سفید مورد نیاز ۱۰ هزار خانوار روستایی در استان به طور کامل تأمین شده است و با وجود بارش سنگین برف، هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: سهمیه سالانه نفت سفید این تعداد خانوار محروم از گاز طبیعی، قبل از فصل سرما تأمین و توزیع شده و در صورت مسدود شدن راه های روستایی بر اثر بارش برف، مشکلی ایجاد نخواهد شد.

وی با بیان اینکه در صورت نیاز، باز هم نفت سفید برای خانوارهای ذکر شده ارسال می‌شود، افزود: توزیع نفت سفید در روستاهای استان به صورت الکترونیکی انجام و سهمیه سالانه هر خانوار در کارت بانکی آنان شارژ می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به قطع گاز حدود ۶۰ درصد از جایگاه های سی ان جی در استان به دلیل افت فشار گاز اشاره کرد و گفت: برای اینکه مشکلی متوجه حمل و نقل درون شهری نشود، سهمیه بنزین وسایل حمل و نقل عمومی اضافه شده است.

نوکانی به قطع گاز واحدهای صنعتی عمده از جمله نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج و کارخانه سیمان بیجار توسط شرکت گاز اشاره کرد و گفت: سوخت لازم برای این واحدهای صنعتی ارسال شده است و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی از شهروندان خواست در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی کنند تا جایگاه های سی ان جی به طور کامل به چرخه فعالیت خود بازگردد.

نوکانی خاطرنشان کرد: برای اینکه مشکلی متوجه حمل و نقل درون شهری نشود، سهمیه بنزین وسایل حمل و نقل عمومی اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *