گۆڕان نیوز-رئیس کل دادگستری استان کردستان ضمن حضور در مسجد جامع محله «فرجه» از مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار سنندج بازدید و از نزدیک با مردم این محله دیدار کرد و به مشکلات حقوقی و قضایی آنان رسیدگی و دستورات لازم را صادر نمود.

گوران نیوز-معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: نوروز ۱۴۰۱ بیش از ۳۳ هزار مسافر به پست های نوروزی هلال احمر در سراسر استان کردستان مراجعه و از خدمات بشردوستانه بهره مند شدند.

بابک قنبری در گفت وگو با خبرنگار گوران نیوز، اظهار کرد: در بیست و دومین دوره طرح ملی خدمات بشر دوستانه به مسافرین نوروزی، ۱۰ پست ثابت و سیار نوروزی فعال بوده که از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته الی ۱۵ فروردین ماه سال جاری، به بیش از ۳۳ هزار نفر مسافر، خدمات بشردوستانه ارائه شد.

وی افزود: در طرح نوروزی ۱۴۰۱، توسط جوانان جمعیت هلال احمر کردستان خدماتی اعم از آموزش کمک های اولیه، آموزش پیشگیری از کرونا، راهنمایی مسافرین نوروزی، فضای دوستدار کودک و ایستگاه سلامت ارائه شده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان، ذکر کرد: در این طرح با مشارکت ۷۹۳ نفر از اعضای جوانان مستقر در پست، بیش از ۳۳ هزار نفر با نقاط ایمن و اماکن فرهنگی، تفریحی و غیره راهنمایی شده و ۹۸۰ نفر با آموزش کمک های اولیه آشنا شدند.

قنبری تصریح کرد: در پست های نوروزی، با اجرای پویش بهرفت بیش از ۶ هزار نفر با امضای میثاق نامه به پویش بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوسته و تاکنون تعداد ۱۹ هزار و ۲۳۷ مورد از اقلام فرهنگی شامل بروشور، نقشه و… در بین مسافرین توزیع شده و بیش از ۹۰۰۰ نفر به پویش چلچراغ پیوستند.

وی عنوان کرد: جمعا در طی برگزاری طرح نوروزی توسط جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان به بیش از ۳۳ هزار مسافر نوروزی در سطح استان خدمات ارائه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *