گۆران نیوز- تیم «پاریزه‌ر کردستان» در مرحله نهایی مسابقات فوتسال لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور، مهمان خود “پاس بافق” را شکست داد و به لیگ دسته یک صعود کرد.

به گزارش گۆران نیوز، تیم پاریزه‌ر کردستان از ساعت ۱۶ روز جمعه در خانه هندبال سنندج و با تشویق پرشور تماشگران و طرفداران سنندجی، میزبان پاس بافق بود که در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر، مهمان خود را شکست داد و به لیگ دسته یک فوتسال باشگاه های کشور راه یافت.

بازیکنان پاریزه‌ر در نیمه اول تیم برتر میدان بودند و در دقیقه ۱۶ گل اول توسط احمد صلاحیان برای میزبان به ثمر رسید؛ البته تیم بافق هم در دقیقه ۱۹ یک موقعیت گل را از دست داد.

در نیمه دوم نیز باز هم تیم میزبان، میدان را در دست داشت و تیم پاس بافق را آزار داد تا اینکه در دقیقه ۳۶، با گل شادمان کریمی، امید خود برای صعود را دوچندان کرد و در نهایت، با ۲ گل از سد مهمان خود گذشت.
مدیرعامل باشگاه پاریزه‌ر در بین ۲ نیمه در جمع خبرنگاران گفت: تیم ما در مرحله گروهی با اقتدار و کسب امتیازات لازم صعود کرد و امروز در مرحله نهایی هستیم که در صورت برنده شدن، برای اولین بار یک تیم فوتسال از استان در لیگ دسته یک باشگاه های کشور حضور خواهد یافت.

کاوه اسدی ادامه داد: تیم‌های پاریزه‌ر کردستان، پاس بافق یزد، یادآوران شاهدیه یزد و عاشوری زاد چالوس، چهار تیمی بودند که به مرحله نهایی رقابت های فوتسال باشگاه های کشور راه یافتند.

عاشوری‌زاده چالوس، یادآوران شاهدیه یزد، اکسین یزد، فرداد محمدی کاشمر، مقاومت قزوین، مهدآب هلیل جیرفت، شاهین کرمانشاه، آرازبافت نظرآباد، اتحاد سیوان ایلام، شهدا سوادکوه، شرکت کک طبس، بهشتی سازه گنبد، ساپرامین تهران و مهر دزفول تیم‌های حاضر در لیگ دسته دوم فوتسال کشور بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *