گۆڕان نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: شهادت آیت الله رییس سبب تحکیم وحدت و همدلی همه جریان‌های سیاسی در کشور شد.

به گزارش گۆڕان نیوز، مهدی رمضانی عصر دوشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه کردستان اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران شهادت بزرگمردان زیادی از جمله شهید باهنر، شهید رجایی، شهید مطهری، شهید سلیمانی و غیره اتفاق افتاد اما شهادت آیت‌الله رئیسی سنگین‌تر از همه شهادت‌ها بود.

وی افزود: شهادت چنین شخصیتی ملت ایران را در ماتم فرو برد و فقدان این هشت شهید ضایعه بزرگی است که جبران هم نمی‌شود و غم بزرگ ملت ایران به شمار می‌رود.

رمضانی بیان کرد: شهید آیت‌الله رئیسی بر ایران قوی تاکید بسیاری داشت و این امر نکته مهمی است که باید برای آن همچنان تلاش شود.

وی افزود: در دو سال و نیم اخیر ضمن احترام به دولت‌های گذشته به گواه منابع رسمی داخلی و بین‌المللی، آیت الله رئیسی رکوردهای جدی و جدیدی را ثبت کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد: امروز نیاز به وحدت و همدلی داریم و دیدیم که شخصیت‌های مختلف ابراز همدردی کردند.

رمضانی با بیان اینکه نرم‌افزار فکری آقای رئیسی نباید مورد کم توجهی واقع شود، افزود: شهید رئیسی دغدغه مردم را داشتند و ما برای ادامه حیات طیبه انقلاب اسلامی به چنین نرم افزاری نیاز داریم.

وی ادامه داد: رئیس جمهور برای حل مشکلات کردستان می‌فرمود اگر نیاز باشد ۳۰ بار هم به کردستان سفر خواهم کرد و این جملات هیچگاه از اذهان مردم فراموش نمی‌شود.

وی اذعان کرد: استقبال بی‌نظیر از رئیس جمهور در میدان آزادی سنندج هیچگاه از حافظه مردم استان پاک نمی‌شود و قطعاً هیچگاه چرخ انقلاب اسلامی متوقف نخواهد شد.

رمضانی یادآور شد: آیت‌الله رئیسی با شهادت‌شان الهام بخش‌تر و منشأ اثرتر خواهد بود و باید مدیران ما با راه و روش ایشان گام بردارند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان ادامه داد: دولت چهاردهم ان‌شاءالله دولتی مصمم‌تر و مسیر مهیایی برای حرکت پرشتاب دولت باشد و مردم از آن منتفع شوند.

وی گفت: ماشین روانی دشمن همچنان کار می‌کند و رسانه‌های داخلی قطعاً قوی اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی خواهند کرد.آیت‌الله رئیسی مرد میدان بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان: شهادت آیت الله رییس سبب تحکیم وحدت و همدلی همه جریان‌های سیاسی در کشور شد

رییسی؛ شهید راه خدمت به مردم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان دوشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه کردستان اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی مرد میدان بود و الگویی برای سایر افرادی که در این جایگاه قرار گیرد محسوب می‌شود.

«علی اصغر دریایی» افزود: شهادت رییس جمهور مردمی و هیات همراه ایشان را محضر ملت ایران و مردم عزیز کردستان و اهالی فرهنگ و هنر کردستان تسلیت عرض می‌نمایم، آیت الله رییسی یکی از مسئولان پرتلاش و خستگی ناپذیر انقلاب اسلامی بودند که در راه خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نکردند. وی تصریح کرد: در حادثه‌ای ناگوار ایشان و هیات همراه ایشان به درجه نائل آمدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان اظهار کرد: خدمات شهید رئیسی برای کردستان ماندگار و به یادماندنی است و این حادثه موج اتحاد و همبستگی را بین همه جریانات و گروه‌ها در کشور به ارمغان آورده است.

دریایی در ادامه با اشاره به نقش رسانه‌های استان در امر اطلاع رسانی حادثه روز گذشته که منجر به شهادت رییس جمهور مردمی آیت الله رییسی و هیات همراه ایشان شد عنوان کرد: رسانه‌های کرستان جزو رسانه‌های متعهد به کار حرفه‌ای و اخلاق مدار هستند و در پوشش حادثه شهادت رییس‌جمهور به خوبی عمل کردند و اطلاعات و اخبار درست و صحیح را در اختیار مخاطبان قرار دادند.وی تصریح کرد: امروز اصحاب رسانه رسالت بزرگی را بردوش گرفتند و باید تلاش کنند امید را به جامعه انتقال دهند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *