گۆڕان نیوز- مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به استقبال مطلوب مردم کردستان از طرح قرآنی گفت: ۶۴ هزار کردستانی در مسابقه پیامکی «زندگی با آیه‌ها» شرکت کردند و کردستان از نظر مشارکت مردم در این طرح ملی جایگاه سوم کشوری را تاکنون کسب کرده است.

به گزارش گۆڕان نیو، حجت‌الاسلام برومند رازیانی در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار کرد: یکی از طرح‌های ایام ماه مبارک رمضان امسال در سطح کشور طرح «زندگی با آیه‌ها» است و سازمان تبلیغات اسلامی در استان نیز تمرکز خود را روی این طرح گذاشته است تا آیات منتخب این طرح در زندگی مردم جاری شوند و به ادبیات غالب بین مردم تبدیل شود.

وی بیان کرد: کاروان قرآنی کشوری در شهرهای استان کردستان در ابتدای ماه مبارک رمضان حضور یافتند و ضمن اجرای محافل انس با قرآن کریم در مساجد، طرح زندگی با آیه‌ها را نیز برای عموم مردم تشریح کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان افزود: مسابقات پیامکی ویژه طرح «زندگی با آیه‌ها» در سطح استان روزانه برگزار می‌شود که تاکنون بیش از ۶۴ هزار نفر در این مسابقات شرکت کرده‌اند.

حجت‌الاسلام رازیانی یادآور شد: کانال زندگی با آیه‌ها نیز طراحی شده که حدود ۲ هزار نفر در این کانال شرکت دارند و کانال مسطورا ویژه دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی نیز با جذب مخاطبان زیادی توانسته‌اند زمینه مشارکت افراد را در این طرح قرآنی مهیا کنند.

وی عنوان کرد: استقبال مردم استان کردستان نیز از طرح قرآنی یاد شده تاکنون مطلوب بوده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان اضافه کرد: کردستان در سطح کشور در انتشار آیه‌های مدنظر این طرح و میزان مشارکت مردم از طرح زندگی با آیه‌ها جایگاه سوم را از نظر تعداد شرکت کننده و نسبت به درصد جمعیت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *