گۆڕان نیوز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: تولید محصولات کشاورزی استان در سالی که به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده به چهار میلیون تن افزایش خواهد یافت.

به گزارش گۆڕان نیوز، پیمان اسکندری روز پنجشنبه در دیدار نوروزی با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج، اظهار کرد: تولید پایدار در بخش کشاورزی باعث رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال، تولید ثروت و اشباع بازار و رونق صادرات خواهد شد.

وی به تبدیل ۲ هزار و ۷۰۰ هکتار زمین دیم به آبی، طرح توسعه باغات و راه اندازی چندین ایستگاه پمپاژ در شهرستان های سنندج و سروآباد اشاره کرد و افزود: در راستای نامگذاری حکیمانه و هوشمندانه سال توسط رهبری و وظایف ذاتی وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر تامین امنیت غذایی و کمک متخصصین و بهره گیری از دانش نخبگان، تولید محصولات کشاورزی را از سه میلیون و ۶۰۰ هزار تن تا چهار میلیون تن افزایش خواهد یافت.

امام جمعه سنندج هم ضمن قدردانی از زحمات رئیس و مدیران سازمان جهاد کشاورزی، اظهار کرد: برداشتن موانع تولید بی شک در رشد و توسعه استان و محرومیت زدایی موثر خواهد بود و این جز با درایت مدیران و مشارکت مردم اتفاق نخواهد افتاد.

ماموستا فایق رستمی ضمن اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و آرزوی پیروزی آنان در مقابل رژیم سفاک اسرائیل غاصب، گفت: وظیفه بسیار سنگینی بر عهده سازمان جهاد کشاورزی است و جای تشکر دارد این سازمان با مدیریت منسجم و بکارگیری توان نیرو های متخصص در سال گذشته حرکت های خوبی انجام داد که موجب کسب رتبه های زیادی در سطح ملی و استانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *