گۆڕان نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره مشارکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی، الهی و ملی عنوان کرد و گفت: به پشتوانه آرای بالا، مایه عزت و سربلندی کشور خواهد بود، مشارکت بالا امنیت کشور را نیز تضمین می‌کند
بە گزارش گۆڕان نیوز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره گفت: مشارکت بالای مردم در عرصه انتخابات پیش رو باعث تشکیل یک مجلس قوی می شود و امنیت کشور عزیزمان را نیز تضمین می کند.
«محمدمهدی ترابیان» اظهار کرد: مردم استان کردستان در تمامی‌ عرصه‌های انقلاب حضوری فعال داشته‌اند و نقش بسزایی در دفاع و پاسداری از مرزهای کیان اسلامی ایفا کرده‌اند و امروز نیز در عرصه انتخابات حضور خواهند داشت.
وی همچنین با اشاره به تاثیرات مشارکت حداکثری مردمن در عرصه انتخابات عنوان کرد: هر چه مشارکت پرشور و بالا باشد قطعاً مجلسی قوی و قدرتمند تشکیل خواهد شد، چرا که وقتی نماینده‌ای به پشتوانه آرا بالای مردم وارد مجلس شود انگیزه و تمرکز و حمایت بیشتری برای اقدام برای پیشرفت حوزه انتخابیه خود و به تبع آن برای کل کشور خواهد داشت و یک مجلسی قوی تشکیل خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره مشارکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی عنوان کرد و گفت: به پشتوانه آرای بالا، مایه عزت و سربلندی کشور خواهد بود، مشارکت بالا امنیت کشور را نیز تضمین می‌کند و موجب عقب نشینی دشمنان از برنامه‌های شوم خود علیه ملت ایران خواهد شد.
ترابیان اضافه کرد: انتخابات مهمترین نماد مردم سالاری است، امیدواریم در انتخابات اسفند ماه ۱۴۰۲ شاهد یک مردم سالاری به معنای واقعی و انتخابی درست از طرف مردم باشیم چرا که در نهایت نتیجه انتخاب درست یا غلط به خود مردم باز خواهد گذشت.
وی در ادامه تصریح کرد: زمینه برگزاری انتخابات سالم و مشارکت حداکثری مردم در استان و به ویژه شهرستان دیواندره مهیا شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *