گۆران نیوز- فرماندار سنندج گفت: خیرین و افراد نیکوکار در حقیقت تسهیل‌گر دولت در رفع محرومیت و به عنوان حلقه میانی پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان هستند.

به گزارش گۆران، حسن عسکری در مراسم اهدای سبد کالا به مهرجویان بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها، با اشاره به اینکه اسلام برای تمام انسان‌ها الگو برای مسیر زندگی تعریف کرده است، اظهار کرد: حضرت زهرا بهترین الگو برای بانوان است چرا که ایشان کامل‌ترین و برترین الگو و اسوه برای زنان مسلمان جهان است که به بهترین شکل ممکن نقش دختر، مادر و همسر را در خانواده داشته است و اگر بانوان ما می‌خواهند به رستگاری برسند لازم است تا حضرت زهرا (س) را الگو و اسوه خود در زندگی قرار دهند.

وی تاکید کرد: زنان رکن اصلی جامعه انسانی هستند و علاوه بر هر مسؤولیتی، مهم‌ترین نقش را در کانون خانواده برعهده دارند.

فرماندار سنندج در ادامه به مکتب سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: نوع‌دوستی و رفع مشکلات هم‌نوعان از شاخصه‌های مکتب شهید سلیمانی است.

وی با اشاره به اینکه حرکت در مسیر خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان توفیق الهی است، بیان کرد: این مهم نصیب هر کسی نمی‌شود اما امروز نیروهای خدوم بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها از این توفیق الهی در خدمت به مردم بهره برده‌اند.

فرماندار سنندج اعلام کرد: خیرین و افراد نیکوکار در حقیقت تسهیل‌گر دولت در رفع محرومیت و به عنوان حلقه میانی پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان هستند.

عسکری به اثرگذاری زنان در جنگ شناختی و مشارکت‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: زنان در بحث انتخابات نباید فقط نظاره‌گر باشند و در راستای مشارکت حداکثری و نیز انتخاب کاندیدای اصلح فعالیت نمایند.

فرماندار سنندج از رئیس امور بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌های استان کردستان تقدیر کرد و گفت: سرکار خانم «روناک کنعانیان» مانند یک شیر زن برای رفع مشکلات هم نوعان خود در استان کردستان تلاش می کند که این مهم یکی از شاخصه‌های مکتب شهید سلیمانی برای زنان است.

اهدای ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته یک میلیون پانصد هزار تومان

مدیر امور شعب بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان کردستان ضمن گرامیداشت روز مادر و مقام زن اظهار کرد: مراسم رزمایش اهدای ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته یک میلیون پانصد هزار تومان و تجلیل از مادران نمونه تحت پوشش بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در استان کردستان با عنوان «جشن عطر ریحانه» سومین برنامه این بنیاد است برگزار شد.

روناک کنعانیان گفت: امروز زنان سرپرست خانوار و زنان تحت پوشش بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان کردستان با تمام مشکلات معیشتی و اقتصادی در کنارخانواده‌های خود ایستاده‌اند و همچنان با مشکلات مبارزه می‌کنند تا فرزندانی موفق را تحویل جامعه دهند و امروز ضروری است از این جهاد زنان در عرصه‌های مختلف در جامعه تقدیر و قدردانی کنیم.

وی در ادامه در تشریح اقدامات و خدمات بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در استان کردستان عنوان کرد: در سفر پر خیر و برکت دکتر رئیسی رجمهور محبوب و مردمی به استان تعداد ۱۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان در استان کردستان اهدا شده است.

مدیر امور شعب بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان کردستان، تصریح کرد: در اقدامی دیگر ما توانستیم ۷۰۰ سبد غذایی و پوشاک به ارزش هر بسته دو میلیون ۵۰۰ هزار تومان به مددجویان تحت پوشش بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در کردستان اهدا نمودیم.

مدیر امور شعب بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان کردستان افزود: هر هفته جشن ایتام در روز پنجشنبه باعنوان «پنجشنبه مهربانی» را برگزار می‌کنیم و هر پنجشنبه برای برآورده کردن یکی از آرزوهای ایتام تحت پوشش اقداماتی خاصی انجام می‌شود.

کنعانیان به تاسیس پنج شعبه دیگر بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در شهرستان‌های دهگلان، اورامان مریوان، سروآباد و موچش اشاره کرد و گفت: از امروز تعداد شعب فعال ما در استان کردستان به ۱۶ شعبه خواهد رسید.

در پایان این مراسم از مادران نمونه و زنان برتر تحت پوشش بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه های استان کردستان تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *