گۆڕان نیوز- مسئول روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سروآباد گفت: ارتفاع برف در گردنه ژالانه به یک متر رسیده و تردد در این مسیر فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

به گزارش گۆڕان نیوز، محمد شبرندی در گفت‌وگو با خبرنگاران کردستان، اظهار کرد: در حال حاضر تردد در محورهای سروآباد-اورامان- پاوه محدوده گردنه ژالانه فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است و در محورهای اصلی تردد به آسانی و روان انجام می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ارتفاع برف در این گردنه به بیش از ۱۰۰ سانتیمتر رسیده است، گفت: با تلاش راهداران در مسیر اورامان دزلی، ۵۰ کیلومتر برف روبی با استفاده از ۶ دستگاه برفروب و ۳۰ تن نمک و ماسه انجام شده و بیش از از ۲۵۰ خودروی گرفتار در برف و کولاک رها سازی شدند.

مسئول روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سروآباد یادآور شد: تمام مسیرهای مواصلاتی و راههای روستایی شهرستان سروآباد با تلاش راهداران باز است و راهداران برای خدمات رسانی به مسافران و رانندگان در جاده ها مستقر هستند.

وی اظهار کرد: محور سروآباد – هورامان نیز برف روبی و ایمن سازی شده است و از رانندگان تقاضا می‌شود حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و با احتیاط کامل در مسیر فوق تردد کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *