گۆڕان نیوز- معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان از اهداف برگزاری نمایشگاه تلکام است.

به گزارش گۆڕان نیوز، داوود زارعیان معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در حاشیه نمایشگاه تلکام گفت: مجموعه مخابرات با عنوان بزرگترین اپراتور کشور امسال با رویکرد ارتباط بیشتر با مخاطبان اعم از خانگی و سازمانی در نمایشگاه تلکام شرکت کرده است.

وی تصریح کرد: شرکت مخابرات ایران علاوه بر سرویس‌دهی به مشترکان خانگی به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ در حوزه تجاری و B2C خدمات ارائه می‌دهد.

زارعیان با بیان اینکه به دنبال افزایش شرکای تجاری هستیم، همچنین در حوزه انقلاب صنعتی چهارم کار می‌کنیم، افزود: همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها نیز از جمله سه رویکرد اصلی مخابرات در تلکام ۱۴۰۲ است.

وی گفت: در نمایشگاه تلکام امسال، در روز اول با شرکت‌های تخصصی مذاکره کردیم و در روزهای آینده هم این مذاکرات را ادامه می‌دهیم تا شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانند از پشتیبانی شرکت مخابرات و امکانات کم نظیر آن در سراسر کشور بهره‌مند شوند.

معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران افزود: بحث هوش مصنوعی، متاورس و ارتباطات نسل ۶ که اکنون مطرح است، می‌تواند سرعت را در بخش ارتباطات به صورت روزانه متحول کند.

زارعیان گفت: حوزه ICT نیاز به کار بیشتر دارد و شرکت مخابرات ایران با وجود بسیاری از مشکلات در تلاش است تا با برقراری تعادل در اداره شرکت و ایجاد ارتباطات تجاری و سازمانی با فعالان صنعت ICT، صنعت مخابرات کشور را به اندازه توان خود ارتقا دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *