گۆڕان نیوز- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان با اشاره به بروز اختلال نرم‌افزاری در سامانه هوشمند سوخت، گفت: از ۸۹ جایگاه عرضه بنزین در استان ۳۶ جایگاه آن در مدار استفاده بوده و به مردم خدمات می دهد.

به گزارش گۆڕان نیوز به نقل از ایرنا، جهانبخش نوکانی اظهار کرد: همکاران فنی شرکا در جایگاه ها حضور دارند و بر تعداد جایگاه های در مدار اضافه می کنند.

وی ادامه داد: سوخت به اندازه کافی در دسترس شهروندان است و هیچگونه مشکلی در عرضه بنزین در جایگاه ها وجود ندارد.

بررسی‌ میدانی خبرنگاران ایرنا در سراسر کشور حاکی از آن است که به دنبال بروز اختلال در جایگاه‌های سوخت، عرضه بنزین با کارت سوخت متوقف شده است و به صورت مقطعی برای رفع نیاز مردم، عرضه سوخت به صورت آزاد صورت می گیرد.

«رضا نواز» سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت کشور در این زمینه با تکذیب شایعاتی مبنی بر تغییر قیمت بنزین و گازوییل، گفت: ساعتی پیش اختلالی در جایگاه‌های سوخت ایجاد شد که اکنون این مشکل در دست بررسی است و مانعی برای عرضه سوخت به صورت آزاد وجود ندارد.

وی افزود: زمانی که مشکل نرم افزاری در جایگاه ها ایجاد شود، امکان عرضه سوخت با کارت سوخت وجود ندارد از این رو نیازمند این هستیم که یک سری اقداماتی به صورت آفلاین برای عرضه بنزین آزاد صورت بگیرد تا عرضه سوخت در جایگاه ها به مدار بازگردد و مشکل نرم افزاری حل شود.

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت با بیان اینکه مشکل نرم افزاری در حال رفع است گفت: تا ساعت آینده جایگاه‌های عرضه سوخت بنزین و گازوییل به مدار باز می گردد اکنون برای رفع نیاز مردم به صورت مقطعی، عرضه سوخت به صورت آزاد صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *