گۆڕان نیوز- استاندار کردستان از ماموستا حاج «ملا محمود مدرسی» در بیمارستان توحید سنندج عیادت کرد.

به گزارش گۆڕان نیوز، اسماعیل زارعی کوشا شامگاه یکشنبه در راستای ارج نهادن به مقام شامخ روحانیت از ماموستا ملا محمود مدرسی، امام جمعه روستای نگل و مدرس حوزه علوم دینی، در بیمارستان توحید سنندج عیادت کرد.

استاندار کردستان در گفت و گو با تیم پزشکی معالج امام جمعه روستای نگل، در جریان آخرین وضعیت بیماری و روند درمان امام جمعه نگل قرار گرفت و بر تلاش بیشتر تیم پزشکی و مسوولان بیمارستان برای بهبودی وضعیت جسمانی ماموستا مدرسی تاکید کرد.

زارعی کوشا در این دیدار برای ماموستا مدرسی آرزوی بهبودی و شفای عاجل کرد و نسبت به پیگیری‌های لازم جهت تسریع در روند درمان و بهبود سلامتی وی دستوراتی صادر کرد.

در این دیدار، استاندار کردستان با اشاره به نقش ارزنده ماموستا مدرسی در اشاعه علوم دینی، گفت: تلاش‌های گسترده این عالم ربانی بر کسی از شهروندان کردستانی پوشیده نیست، تا جایی که کمتر کسی سراغ داریم که اسم این عالم دینی برجسته را نشنیده باشد.

وی با اشاره به خدمات ارزنده روحانی گرانمایه حاج ماموستا مدرسی در حوزه علوم دینی و تعالی نظام اسلامی، اظهار کرد: وجود روحانیون بویژه علامه‌ای همچون ماموستا ملا محمود مدرس در این استان مایه مباهات اینجانب و مردم خداجو و مومن منطقه است و ما همواره نیازمند رهنمودها و ارشادات ایشان هستیم.

ماموستا محمود مدرسی به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان توحید سنندج بستری است‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *