گوران نیوز-روز جمعه کارخانه تولید آجر ماشینی شهرستان قروه با حضور وزیر اقتصاد و‌امور دارایی و مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار گوران نیوز،مدیر عامل شرکت فناوران صنعت خاک طلای زیتون در مراسم افتتاح این پروژه گفت:این واحد تولیدی در زمینی با مساحت ۲۲هزار متر مربع با زیر بنای سه هزار و ۵۰۰متر مربع احداث شده است که عملیات احداث کارخانه تولید آجر سفالی در سال ۱۳۹۹ آغاز و بعد از گذشت سه سال ،امروز به بهره برداری رسید.

محمد رضا کریمی با بیان اینکه این کارخانه در فاز نخست اشتغالزایی ۵۰نفر و در فاز دوم نیز امکان ایجاد اشتغالزایی ۵۰نفر دیگر فراهم کرده است،افزود:برای اجرای فاز دوم آن نیاز به ۵۰۰میلیارد ریال تسهیلات نیاز است و بدون اعطای تسهیلات امکان اجرای پروژه وجود ندارد.ب

ه گفته وی این واحد تولیدی در مسیر سه استان کردستان،همدان و کرمانشاه قرار گرفته است که فاقد کارخانه مکانیزه آجر سفال است.

گفتنی است این کارخانه تولیدی در روستای سورچه از توابع شهرستان قروه واقع شده است که برای سرمایه گذاری طرح ثابت ۶۰۰میلیارد ریال سرمایه پیش بینی شده است که به ۱۵۰میلیارد ریال تسهیلات نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *