گۆڕان نیوز- مدیر امور سینمایی استان کردستان گفت: در ۶ ماهه امسال بیش از ۱۰۰ هزار نفر از فیلم‌های پردیس سینمایی بهمن سنندج دیدن کردند که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۲ برابر افزایش دارد.

به گزارش گۆڕان نیوز، حیدر مرادی اظهار کرد: مردم هنردوست و فرهنگ‌پرور کردستان به ویژه شهر سنندج علاقه زیادی به سینما و هنرهای نمایشی دارند و این علاقه‌مندی ریشه در آداب و سنن تاریخی مردمان این دیار دارد.

وی با بیان اینکه در طول ۶ ماهه نخست امسال بیشتر از ۳۰ فیلم در ژانرهای مختلف در پردیس سینمایی سنندج اکران شده است، گفت: پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین فیلم در این بازه زمانی، فیلم کمدی فسیل با بیش از ۵۰ هزار مخاطب بود.

مدیر امور سینمایی استان کردستان گفت: در ۶ ماهه امسال بیش از ۱۰۰ هزار نفر از فیلم‌های پردیس سینمایی بهمن سنندج دیدن کرده‌اند که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۲ برابر افزایش دارد.

کسب رتبه برتر کشور در جذب مخاطب

وی افزود: استقبال مردم سنندج از سینما و رشد ۲ برابری آن نسبت به ۶ ماهه سال گذشته نشان از درک فرهنگی شهر سنندج است و امیدواریم که سینما بهمن که در بین سینماهای کشور همواره درخشیده این روند را ادامه دهد.

مدیر امور سینمایی استان کردستان تصریح کرد: سازمان سینمایی کشور طی هفته‌های گذشته ۴۰ سینمای پرمخاطب را انتخاب کرد که پردیس سینمایی شهر سنندج یکی از آنها است.

گفتنی است؛ پردیس سینمایی بهمن سنندج به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی غرب کشور با سه سالن مجهز سینمایی، گالری، کلاس‌های آموزشی، کافی‌شاپ و دیگر فضاهای جانبی با امکان پخش صدای دالبی و سیستم پیشرفته سرمایشی و گرمایشی در سنندج فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *