گۆڕان نیوز- مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج از برگزاری مسابقات جام مینی فوتبال منطقه منفصل شهری نایسر سنندج خبر داد.

به گزارش گۆڕان نیوز، هوشنگ امینی با اشاره به اینکه توسعه ورزش‌ به عنوان یکی از مولفه‌های مهم در ارتقای سلامت جامعه از اولویت‌های مهم شهرداری و شورا در این دوره است، اظهار کرد: در همین راستا مسابقات و برنامه‌های مختلف ورزشی در سطح شهر تعریف و با استقبال قابل توجه شهروندان و ورزش‌ دوستان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری مسابقات جام مینی فوتبال منطقه منفصل شهری نایسر سنندج خبر داد و اذعان کرد: این دوره مسابقات به مناسبت افتتاح ۲ زمین چمن مصنوعی نایسر به نام‌های زمین استخر و زمین دهیاری در این ناحیه منفصل شهر از ۲۸ مردادماه جاری با حضور ۸ تیم کلید خورده و در حال برگزاری است.

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج با اشاره به شرکت ۴ تیم از فعالان ورزشی محله نایسر در این دوره مسابقات مینی‌فوتبال گفت: ۴ تیم از باشگاه‌های مطرح سنندج در دو گروه ۴ تیمی در این مسابقات به رقابت می‌پردازند.

به گفته امینی، آریو نایسر، شاهین نایسر، شاهنظری نایسر و دکتر گوشه نایسر ۴ تیم محلی این ناحیه منفصل شهری هستند که با تیم‌های مطرحی چون آکادمی ذولفقارنسب، آبیدر سنندج، توحید سنندج و تیم گلخیزان رقابت خواهند کرد.

وی عنوان کرد: در نهایت بعد از بازیهای دور گروهی ۴ تیم آکادمی ذولفقارنسب و آبیدر سنندج و از گروه دوم تیم‌های توحید و گلخیزان به دور بعد صعود کردند.

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج با بیان اینکه بازهای رده بندی در زمین استخر نایسر برگزار می‌شود، گفت: بازی‌ها در رده سنی متولدین ۹۱ و ۹۲ برگزار می‌شود.

امینی در پایان اذعان کرد: ورزش به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار بر اقشار جمعیت شهری باید ارزان، در دسترس و آسان‌باشد تا مردم با حضور در فضاهای عمومی در فعالیت‌های ورزشی مشارکت فعال داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *