گۆڕان نیوز- در ششمین روز هفته دولت ۴ پروژه آبرسانی به روستاهای توریور، چنو، صادق آباد و فطره زمین شهرستان سنندج با هزینه ۶۶.۴ میلیارد ریال افتتاح شد.
به گزارش گۆڕان نیوز، در آئین افتتاح این پروژه ها که با حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستان سنندج برگزار شد، ۴ پروژه در بخش سیروان، حسین آباد، کلاترزان و مرکزی سنندج با هدف تأمین آب جمعیت مجموع ۱۳۶۰ نفری این ۴ روستا به بهره برداری رسید.

پروژه آبرسانی به روستای توریور بخش سیروان برای جمعیت ۷۶۷ نفر با ۸ کیلومتر شبکه توزیع آب، نصب ۳۶۰ ست انشعاب و با هزینه ۲۷.۵ میلیارد ریال اجرا شده است.

در روستای صادق آباد بخش حسین آباد سنندج، آبرسانی برای جمعیت ۲۹۸ نفری این روستا با اجرای ۴ کیلومتر شبکه توزیع، ۲ کیلومتر خط انتقال، ساخت یک باب مخزن، بهسازی ۲ دهنه چشمه و با هزینه ۲۰.۲ میلیارد ریال انجام شده است.

تأمین آب روستای چنو بخش مرکزی سنندج نیز با ۲.۵ کیلومتر شبکه توزیع و ۳ کیلومتر خط انتقال، احداث یک باب مخزن و بهسازی ۲ دهنه چشمه با هزینه ۱۷.۴ میلیارد ریال برای جمعیت ۱۸۵ نفری این روستا انجام شده است.

پروژه آبرسانی به روستای فطره زمین بخش کلاترزان برای جمعیت ۱۱۰ نفر با یک کیلومتر شبکه توزیع و ۸۰۰ متر خط انتقال، احداث یک باب مخزن و حفر یک حلقه چاه با هزینه ۱.۳ میلیارد ریال اجرا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *