گۆڕان نیوز- فرماندار بیجار از ثبت نام قطعی ۱۰۶نفر در انتخابات نمایندگی مجلس در شهرستان بیجار خبر داد.
سمیه رمضان نیا/ خبرنگار گۆڕان نیوز، محمد حسین محبیان، در نشست خبری با خبرنگاران به امار ثبت نامی افراد متقاضی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره و اظهار کرد:تا پایان روز ۲۲مرداد ماه در حوزه انتخابیه شهرستان بیجار ۱۰۶نفر در انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی پیش ثبت نام کردند که از این میزان ۱۰۲نفر اقا و چهار نفر خانم هستند.

وی افزود: از این تعداد امار ثبت نامی ۲۸نفر سابقه ایثارگری دارند و ثبت نام انها قطعی شده است.
فرماندار بیجار در ادامه به مدرک تحصیلی متقاضیان نیز اشاره کرد و بیان داشت:از تعداد ۱۰۶نفر افراد ثبت نامی مدرک تحصیلی یک نفر از متقاضیان دیپلم یک نفر کاردانی ،یک نفر کار شناسی۱۶نفر ،کارشناسی ارشد۷۷نفر ،دکتری ۸نفر،و مدرک حوزوی ۳نفر هستند.

وی همچنین به رنج سنی افراد متقاضی اشاره کرد و گفت:رنج سنی۳۰تا ۳۵سال ۱۲نفر،۳۵تا ۴۰ سال ۱۱ نفر،۴۰تا ۴۵سال ۲۲نفر،۴۵تا۵۰ سال ۲۳نفر،۵۰تا ۵۵سال ۲۳نفر،۵۵تا ۶۰سال ۹ نفر ،۶۰تا ۶۵سال سه نفر و
۶۵تا ۷۰سه نفر می باشند.

محبیان در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت برگزاری انتخابات اشاره کرد و بیان داشت:امیدواریم طبق منویات رهبر که مسیر و راه را مشخص کرده است انتخاباتی با حداکثر مشارکت و در امنیت کامل و رقابت سالم صورت بگیرد و بهترین انتخاب را داشته باشیم.

وی اضافه کرد:امیدواریم تمام کاندیدا های انتخابی صدای مردم باشند و با برنامه های منسجم در راستای رفع مشکلات شهرستان گام بردارند .

فرماندار بیجار در پایان تاکید کرد:هر رای که داده می شود تجدید میثاق دوباره ای با ارمان های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *