گۆڕان نیوز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: تأمین آب به لحاظ کمی و کیفی به بهترین شکل خط قرمز این مجموعه در تمام ایام سال و بویژه در فصل تابستان است و تمام تلاش خود را برای این هدف به کار می بندیم

گۆڕان نیوز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: تأمین آب به لحاظ کمی و کیفی به بهترین شکل خط قرمز این مجموعه در تمام ایام سال و بویژه در فصل تابستان است و تمام تلاش خود را برای این هدف به کار می بندیم.
به گزارش گۆڕان نیوز، قرارگاه رصد و پایش وضعیت تأمین و توزیع آب شرب در تابستان با هدف برنامه ریزی برای نیل به این منظور و پیگیری رفع حوادث در اسرع وقت در دفتر مدیرعامل شرکت آبفا استان با حضور معاونین و همچنین مدیران امور شهرستانها به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
در این جلسه مهندس محمد فرهاد مدیرعامل شرکت بر ضرورت اجرایی شدن پروژه های تأمین آب در تابستان و رفع موانع پروژه های آبرسانی تأکید نمود.
وی افزود: مدیران امور چنانچه در مقاطعی با مشکل در تأمین و یا کیفیت آب مواجه باشند باید بلافاصله موضوع را رصد و اعلام نمایند.
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان بکارگیری حداکثر تجهیزات موردنیاز، اطلاع رسانی قطعی های آب در سامانه ۱۲۲ و همچنین در فضاهای پرمخاطب مجازی شهرستانها، برنامه ریزی تعمیر و نگهداشت شیرهای میان خط و حفاظت فیزیکی از تأسیسات را از دیگر ضرورتها در تابستان جاری عنوان نمود.
مهندس فرهاد تأکید کرد: شستشوی مخازن آب شرب شهرها، مستندسازی اقدامات برای استفاده در آینده، تزریق آرامش و امیدآفرینی توسط مدیران در مصاحبه با رسانه ها و دعوت به مدیریت مصرف آب دیگر اقدااتی است که تمامی مدیران ستادی و شهرستانهای شرکت باید مورد توجه قرار بدهند.
در ادامه این جلسه معاونین و مدیران امور شهرستانها نقطه نظرات و دیدگاه های خود را با هدف گذر موفق از فصل گرم سال و تأمین کامل و کافی آب شرب و رضایتمندی کامل شهروندان استان بیان نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *