گۆڕان نیوز- شهردار سنندج گفت: ۵۰۰ هزار مترمربع روکش آسفالت معابر سنندج با صرف اعتباری بالغ بر۱۶۰ میلیارد تومان برای سالجاری تعریف شده است.

گۆڕان نیوز- شهردار سنندج گفت: ۵۰۰ هزار مترمربع روکش آسفالت معابر سنندج با صرف اعتباری بالغ بر۱۶۰ میلیارد تومان برای سالجاری تعریف شده است.

به گزارش گۆڕان نیوز، سیدانور رشیدی در کارگاه آموزشی استانداردهای آسفالت معابر در سنندج، اظهار کرد: شهرداران در شهرهای بزرگ و پیشرفته دنیا و کلان شهرهای کشور شهردارها شهرداران اجتماعی هستند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداران دنیا صرفا امروز به یک تخصص عمرانی، فرهنگی و اجتماعی خلاصه نمی شوند و  رسالت و مسئولیت اجتماعی دارند.

شهردار سنندج افزود: دنیا امروز با گذشته بسیار متفاوت بوده و توسعه امکانات و تجهیزات و تکنولوژی های مختلف دنیای را به یک دهکده بزرگ جهانی تبدیل کرده است.

رشیدی افزود: اگر شهرداری در شهر و کشوری تخصصی در جنبه خاص نداشته باشد دلیل بر نقص نیست و جامع و جهات و جامع العلومی برای یک شهردار اتفاق نمی افتد.

وی با بیان اینکه در شهر مشکلاتی در حوزه های مختلف داریم که باید با برنامه ریزی مناسب زمینه رفع این مشکلات را فراهم آوریم، اذعان کرد: یکی از بحث هایی که به عنوان رسالت اجتماعی برای خود قائل بودم توجه به همکاران در حوزه های مختلف است.

شهردار سنندج تصریح کرد: دنیای امروز آموزش را ملاک موفقت و ارتقای توانایی  کارکنان و افراد شاغل در هر مجموعه ای می داند و بروزرسانی در آموزش ها همواره مورد تاکید بوده است.

۵۰ درصد شهر سنندج بافت ناکارآمد شهری است

رشیدی افزود: بیش از ۵۰ درصد از شهر سنندج را بافت ناکارآمد به خود اختصاص داده و خدمات رسانی به این نقاط به مراتب پیچدگی و سختی های خاص خود را دارد.

وی عنوان کرد: بهره گیری از تکنولوژی روز و امکانات و تجهیزات در کنار نیروهای توانمند و آموزش دیده از مولفه های موفقیت هر سازمان و دستگاهی به ویژه نهاد خدمات رسان همچون شهرداری است.

شهردار سنندج با بیان اینکه استان در زیرساخت راه های ریلی، هوایی و جاده ای مشکلات زیادی دارد که در سفرهای مسئولان کشوری و خاصتا رییس جمهور و وزیر و با رایزنی مسئولان ارشد تلاش برای رفع این مشکلات طی چند سال اخیر به صورت جدی در حال انجام است، اظهار کرد: شهرداری سنندج در این سفرها با توجه به نیاز شهر و اولویت ها درخواست ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای خرید ماشین آلات و تجهیزات کرد که بخشی از این مهم جامه عمل پوشیده شده است.

رشیدی افزود: شهر سنندج نسبت به گذشته بزرگتر شده و شهروندان انتظار خدمات بیشتری دارند که تحقق این مطالبه نیاز به ماشین آلات و تجهیزات دارد.

وی اظهار کرد: مرحله تولید، حمل و پخش آسفالت باید به صورت عملی طی یک دوره آموزشی به همکاران ارائه شود تا بتوانیم بهترین خروجی عملکردی را در اجرا داشته باشیم.

ذخیره ۱۵۰۰ تن قیر در کارخانه های آسفالت

شهردار سنندج با بیان اینکه تامین قیر و تولید آسفالت در شرایط اقتصادی امروز کار سختی است، اما خوشبختانه عملکرد ما در این دوره قابل قیاس با گذشته نیست، گفت: هم اکنون یک هزار و ۵۰۰ تن قیر در کارخانه موجود و دنبال جذب ۲ هزار تن آسفالت هستیم

رشیدی عنوان کرد: در عملیات آسفالت باید با دید خدمت نگاه و در اجرا بهترین عملکرد را داشته باشیم این موضوع به اعتمادسازی شهروندان کمک می کند.

وی با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم بهسازی و آسفالت معابر است، گفت: اجرای آسفالت باید به نحوی باشد که رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد مدیریت صحیح در این زمینه مانع از پرت منابع و ماندگاری اقدامات انجام شده می شود.

شهردار سنندج اضافه کرد: امروز بروز شدن حقوق و مزایای پرسنل در مجموعه بزرگ شهرداری موجب دلگرم شدن هرچه بیشتر همکاران شده این ظرفیت خوبی برای مدیران است تا بتواند مسیر خدمت به شهروندان را بیش از پیش تسریع و تسهیل ببخشند.

رشیدی اضافه کرد: قصور در عملکرد را از هیچ نیروی قبول نمی کنیم انتظار داریم براساس تلاش همکاران مدیران سیستم تشویقی را اجرایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *