گۆڕان نیوز- اسپانسر تیم فوتسال بانوان «بوبوتو» دیواندره با اعلام اینکه هیچ کدام از مسئولان اداره‌کل ورزش‌ و جوانان استان و شهرستان از ورزش کردستان حمایت نمی‌کنند، گفت: اگر مسئولان استانی حمایت نکنند این تیم را واگذار می‌کنم و دیگر اسپانسری نخواهم کرد.

گۆڕان نیوز- ناظر و اسپانسر تیم فوتسال بانوان «بوبوتو» دیواندره با اعلام اینکه هیچ کدام از مسئولان اداره‌کل ورزش‌ و جوانان استان و شهرستان از ورزش کردستان حمایت نمی‌کنند، گفت: اگر مسئولان استانی حمایت نکنند این تیم را واگذار می‌کنم و دیگر اسپانسری نخواهم کرد.

به گزارش گۆڕان نیوز، محمدنجیب شریفی اسپانسر تیم فوتسال بانوان «بوبوتو» دیواندره در نشست با خبرنگاران رسانه‌ها در سنندج، با اشاره به راهیابی تیم فوتسال بانوان «بوبوتو» دیواندره به مرحله نهایی فینال لیگ برتر کشور، اظهار کرد: با وجود چنین تیمی، هیات فوتبال استان نه تنها از این تیم حمایت نمی‌کنند بلکه مدام برای ورزشکاران عضو این تیم مشکل ایجاد می‌کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: برخی انتقاد می‌کنند که چرا اسپانسری تیم شهرستانی را برعهده گرفته‌ام؟ که لازم می‌دانم عنوان کنم فعالیت و حمایت از جوانان در نقطه۲ای از سرزمینم برای بنده ارزشمند است و با تمام توان مالی شخصی خود اسپانسری‌ تیم‌های ورزشی را برعهده گرفته‌ام.

مدیرعامل کارخانه «بوبوتو» کردستان گفت: در حالی‌که دیواندره هم از شهرستان‌های کردستان است و افتخارات ورزش آن، افتخاری برای مسئولان کردستانی هم هست اما کادر هیات فوتبال استان به دلیل حمایت ما از این تیم، ناراحت هستند.

شریفی تصریح کرد: تیم فوتسال بانوان «بوبوتو» در مرحله اول رفت ۵ مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشت و در برگشت نیز تنها یک باخت داشت و اکنون چهار تیم به فینال این مسابقات راه یافته‌اند که در بازی بعد دو تیم صعود خواهد کرد.

شریفی تصریح کرد: رئیس اداره ورزش و جوانان دیواندره علی‌رغم دستور استاندار کردستان، و شرایط تیم، اجازه تمرین و استفاده از سالن رسمی به این تیم بانوان را نمی‌دهد و متاسفانه ایشان شناخت کافی از ورزش ندارند و همچنان در حال کارشکنی و سنگ اندازی در مسیر رشد فوتسال بانوان هستند.

مدیرعامل کارخانه «بوبوتو» کردستان یادآور شد: سال گذشته با احتساب هزینه‌های اعزام تیم به مسابقات، تشویقی بازیکنان و هدیه و لباس ورزشی حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای این‌ تیم هزینه کردیم و با همه مشکلات و کمبودها تیم را به این‌ جایگاه رساندیم.

شریفی با اعلام اینکه هیچ کدام از مسئولان اداره‌کل ورزش‌وجوانان استان و شهرستان از ورزش کردستان حمایت نمی‌کنند، تصریح کرد: اگر مسئولان استانی حمایت نکنند این تیم را واگذار می‌کنم و دیگر اسپانسری نخواهم کرد.

وی ضمن انتقاد از بی‌توجهی متولی ورزش استان کردستان به تیم‌های مطرح استان، اضافه کرد: در حالیکه بنده برای تیم زارع باتری هم ۴۰۰ میلیون تومان کمک کردم، زارع باتری نیز به دلیل عدم حمایت مسئولان استانی از تیم‌داری منصرف شد و به استان خود بازگشت.

مدیرعامل کارخانه «بوبوتو» کردستان با عنوان این مطلب که پذیرفتن مسئولیت و اسپانسری یک تیم ورزشی جسارت می‌خواهد، اظهار کرد: با توجه به وجود مشکلات مالی و کارشکنی برخی از مدیران به ویزه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرتان دیواندره، در سالجاری توان حمایت و اسپانسری تیم برتری فوتسال بانوان دیواندره را نداریم و در صورت ادامه وضعیت موجود ناچاریم که این تیم را به استان‌های دیگر واگذار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *