گۆڕان نیوز- رئیس قوه قضائیه صبح امروز پنجشنبه همراه با معاونین خود برای بررسی وضعیت امور قضائی کردستان وارد فرودگاه سنندج شد.

گۆڕان نیوز- رئیس قوه قضائیه صبح امروز پنجشنبه همراه با معاونین خود برای بررسی وضعیت امور قضائی کردستان وارد فرودگاه سنندج شد.
به گزارش گۆڕان نیوز،حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، در بدو ورود به فرودگاه سنندج مورد استقبال استاندار کردستان، نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مسئولان استان قرار گرفت.
دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی در کردستان، دیدار با اقشار مختلف مردم و نخبگان، دیدار با علمای اهل سنت، شرکت در جلسه شورای اداری و نشست خبری، از جمله برنامه های رئیس قوه قضائیه در سفر به کردستان است.
در این سفر، دادستان کل کشور، رئیس دیوان عالی کشور، وزیر دادگستری، رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، رئیس سازمان پزشکی قانونی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه و رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور، حجت الاسلام اژه ای را همراهی می کنند.
در این سفر معاونین رئیس قوه قضائیه نیز به شهرستان های مختلف استان سفر و وضعیت قضائی را بررسی و از واحدهای تولیدی بازدید می کنند.

حل مشکلات واگذاری اراضی شهرک وحدت سنندج پس از ۲۵ سال
مشکلات واگذاری اراضی شهرک وحدت سنندج در آستانه سفر رئیس قوه قضاییه به استان کردستان پس از ۲۵ سال حل شد.
گفتنی است که روابط عمومی قوه قضاییه اعلام کرد، در آستانه سفر حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه به استان کردستان و در پی حضور هیات‌های کارشناسی قضائی و حقوقی در این استان، مشکلات واگذاری اراضی فاز ۲ شهرک وحدت شهرستان سنندج پس از ۲۵ سال اختلاف بین ادارات و سازمان‌های مختلف در مورد مالکیت آن و بلاتکلیفی برخی شهروندان، با پیگیری و حکمیت سازمان قضایی نیروهای مسلح و همکاری ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران حل و فصل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *