گۆڕان نیوز- مدیرعامل سازمان مردم نهاد نوای باران گفت: باتوجه به دغدغه‌های اجتماعی برای رفع محرومیت و کاهش آسیب‌های اجتماعی پا به عرصه نهادم و خدای متعال را بسیار شاکرم که امسال وارد شانزدهمین سال فعالیت کاری سازمان مردم نهاد نوای باران در استان کردستان شدیم.

گۆڕان نیوز- مدیرعامل سازمان مردم نهاد نوای باران گفت: باتوجه به دغدغه‌های اجتماعی برای رفع محرومیت و کاهش آسیب‌های اجتماعی پا به عرصه نهادم و خدای متعال را بسیار شاکرم که امسال وارد شانزدهمین سال فعالیت کاری سازمان مردم نهاد نوای باران در استان کردستان شدیم.
به گزارش گۆڕان نیوز، «آزاد سهرابی» یکی از کارٱفرینان کردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار گۆڕان نیوز عنوان کرد: در شرایط کنونی با ایجاد تعاونی و انجمن و موسسات می‌توان خلاقیت‌ها و استعدادهای نو را شکوفا کرد و باید دولت بیشتر فضای کسب و کار را برای حضور و فعالیت جوانان در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی ایجاد کند.
وی همچنین با اشاره به کارآفرینی و خلق فرصت‌های شغلی جدید عنوان کرد: بنده نوای باران را در شرایطی تاسیس کردیم که هیچگونه امکانات و تسهیلاتی را در اختیار نداشتیم اما با پشتکار و همکاری دوستان فرصت‌های شغلی جدیدی را برای مناطق محروم و حاشیه نشین در سنندج ایجاد کردیم و امروز دهها خانوار از مزایای نوای باران بهره‌مند شدند.
مدیرعامل سازمان مردم نهاد نوای باران با تاکید بر حمایت از کارآفرینان در جامعه عنوان کرد:
کارآفرینی، مفهومی است که همواره همراه بشر بوده و به عنوان یک پدیده نوین نقش موثری را در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورها یافته است، به‌طوری که در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروزه دارای نقش کلیدی است، از این رو تضمین حیات و بقاء کشورها نیازمند نوآوری، ابداع و خلق محصولات و خدمات جدید می‌باشد و باید مسئولان بیشتر از این افراد حمایت و بستر را برای فعالیت آنان مهیا کنند.
سهرابی عنوان کرد: مجموعه نوای باران با مدیریت بنده وارد شانزدهمین سال فعالیت کاری شده و اردیبهشت ماه هر سال و به مناسبت آغاز فعالیت‌های این سازمان، برنامه‌هایی تحت عناوین مختلف توسط اعضای هیات مدیره این سازمان اجرا خواهد شد و به در نظر داریم شانزده برنامه در حوزه های مختلف اجتماعی برگزار نماییم.
مدیر عامل نوای باران گفت: در تمامی این سال ها و تا رسیدن به این نقطه افراد زیادی همراه ما بودن که جا دارد از زحمات این عزیزان قدردانی نماییم.
«آزاد سهرابی» یادآور شد: از همان روزهای اول شروع به فعالیت عهدی را که با خدای خود بستیم خدمت بی منت به خلق خدا بود و خدا را شاکریم که همچنان بر عهد خود پایبند هستیم و قطعا در این راه فعالیت های خود را دوچندان خواهیم کرد تا بتوانیم در راستای کاهش محرومیت و آسیب‌های اجتماعی در استان کردستان و به ویژه شهر سنندج گام برداریم و انتظار داریم در سال جدید و با شروع فعالیت‌های سازمان مردم نهاد نوای باران مردم و ادارات همچنان ما را یاری نمایند تا در این راه پر مشقت تنها نماییم.
وی همچنین با اشاره به شعار سال نیز عنوان کرد: سال ۱۴۰۲ به نام »مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری مزین شده است و تحقق این مهم مستلزم حمایت از تولیدات و محصولات بومی و استانی است بنابراین ادارات باید از واحد‌های تولیدی در داخل استان خرید کنند تا صاحبان صنایع و واحد‌های تولید بتوانند به حیات خود در راستای اشتغال و رونق اقتصادی استان گام بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *