گۆڕان نیوز- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: در نهضت خدمت رسانی نظام، هیچگونه قومیت و ملیتی مطرح نیست و سیاسی‌کاری و جناح‌بازی در خدمت به مردم جایی ندارد.

گۆڕان نیوز- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: در نهضت خدمت رسانی نظام، هیچگونه قومیت و ملیتی مطرح نیست و سیاسی‌کاری و جناح‌بازی در خدمت به مردم جایی ندارد.
به گزارش گۆڕان نیوز، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی در بازدید از مانیتورینگ شرکت گاز کردستان و نشست با مسئولان و کارکنان این شرکت در سنندج اظهار کرد: یکی از مصداق‌های تحقق عدالت اجتماعی در ایران اسلامی، بهره‌مندی از ثروت ملی گاز در گوشه و کنار کشور است.
وی با بیان اینکه نظام در زمینه خدمات رسانی به تمام نقاط کشور هیج قصور و کوتاهی نخواهد کرد، افزود: همه باید در مسیر خدمت رسانی به ملت و کشور قدم بردارند و برای رضایت مردم تلاش کنند.
نماینده ولی فقیه در کردستان ضمن قدردانی از خدمات و فعالیت شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان، ادامه داد: با وجود سرمای سخت زمستان و مصرف بالای گاز، با استفاده از تجارب و مدیریت صحیح مسئولان و کارکنان، در این فصل از لحاظ گرمایش برای مردم مشکلی ایجاد نشده است.
حجت الاسلام پورذهبی یاوآور شد: بنده از سخت‌گذرترین روستاهای کوهستانی منطقه کردستان بازدید داشته ام و همواره شاهد برخورداری مردم از نعمت گاز در دورترین نقاط استان هستیم.
وی اضافه کرد: توجه ویژه نظام به تمام مناطق در بخش های مختلف رفاهی، نشان از کوتاهی نکردن و کارنامه موفق نظام در عرصه خدمات گازرسانی به مناطق شهری و روستایی استان و کشور است.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بهره‌مندی مردم در دورترین نقاط استان از خدمات گاز، برق و آب و رضایت آنان، موجب توسعه و زمینه‌ای برای ایجاد امنیت پایدار خواهد بود.
مدیرعامل شرکت گاز کردستان هم اظهار کرد: ۹۹ درصد جمعیت استان از گاز طبیعی بهره‌مند است و سال آینده پایان گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار خواهد بود.

احمد فعله گری یادآور شد: در دهه فجر امسال هم ۱۸۲ پروژه با ۱۴۱ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به بهره برداری و کلنگ زنی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *