گۆڕان نیوز- سی و سومین رویداد هنری تئاتر فجر کردستان روز پنجشنبه با معرفی نفرات و گروه‌های برتر در سنندج به کار خود پایان داد.

گۆڕان نیوز- سی و سومین رویداد هنری تئاتر فجر کردستان روز پنجشنبه با معرفی نفرات و گروه‌های برتر در سنندج به کار خود پایان داد.

به گزارش گۆڕان نیوز، براساس رای هیات داوران جشنواره متشکل از مازیار قبادی، فرزام دلفانی و نادر حسین پناهی، در بخش طراحی نور دیپلم افتخار به آنیتا رشادی در نمایش”خط سرخ” و در بخش موسیقی دیپلم افتخار به آریان خسروی در نمایش”۲ روایت از یک کابوس” رسید.

در بخش طراح لباس نیز بصورت مشترک دیپلم افتخار به مهری مارابی در نمایش “آل برده” و فراز کاظمی در نمایش “چند روایت مجهول” اختصاص یافت، ضمن اینکه دیپلم افتخار در بخش طراح صحنه نیز برای نمایش”آل برده” به ارشیا اسدی و آرتین خالدیان داده شد.

در بخش بازیگران زن از “تارا قبادی” به عنوان بازیگر نمایش “دو روایت از یک کابوس” تقدیر و مریم مقصودی برای نمایش “تمام که نمی‌شود ولی تمام”به عنوان بازیگر برتر بخش زنان انتخاب شد.

همچنین رضا حاج خسروی و زاهد زندی به‌ عنوان بازیگران مرد برای نمایش “تمام که نمی‌شود ولی تمام”و آرام خالدیان برای نمایش “مرد میدان” شایسته تقدیر شناخته شدند و اکبر صادقی هم دیپلم افتخار نمایش “تمام که نمی‌شود ولی تمام” را از آن خود کرد.

براساس رای داوران نمایش “چند روایت مجهول” به کارگردانی سپهر محمدی شایسته تقدیر شناخته شد و دیپلم افتخار نمایش “تمام که نمی‌شود ولی تمام” به فرشید کرمی کارگردان این نمایش اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *