گۆڕان نیوز- سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان با اعلام بازگشایی ثبت نام مهرماه 1401  از پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در 218 کد رشته محل برای در تاریخ 1 الی 4 شهریور خبر داد.

گۆڕان نیوز- سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان با اعلام بازگشایی ثبت نام مهرماه ۱۴۰۱  از پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در ۲۱۸ کد رشته محل برای در تاریخ ۱ الی ۴ شهریور خبر داد.

به گزارش گۆڕان نیوز، دکتر شاهین فکور سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان زمان پذیرش مهرماه ۱۴۰۱ بازگشایی ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان را  از ۱ الی ۴ شهریور اعلام کرد.

دکتر شاهین فکور سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان با اعلام خبر بازگشایی ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته مهرماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان با عنایت به رویکرد تحولی تقاضا محور و با توجه به مشاغل جدید و نوظهور و متناسب با نیازهای فعلی و آتی جامعه و بازار کار در روزهای ۱ الی ۴ شهریور اقدام به پذیرش دانشجو و ثبت نام دانشجو در رشته های تحصیلی جدید و سایر رشته های دایر در مراکز آموزش علمی کاربردی استان کردستان در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می نماید.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان افزود: متقاضیان علاقمند به تحصیل در این دانشگاه برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان به نشانی www.ko.uast.ac.ir  و برای ثبت نام می توانند به با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sangesh.ir   و یا مراجعه حضوری به مراکزعلمی کاربردی سطح استان اقدام نمایند.

دکتر شاهین فکور در خصوص ارائه خدمات مشاوره در زمان ثبت نام به متقاضیان جدید خاطر نشان کرد: به منظور راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب رشته تحصیلی و معرفی مشاغل مرتبط با رشته های موجود در دانشگاه، کارشناسان ذیربط مراکز در میز مشاوره ثبت نام آماده ارائه راهنمایی و هدایت تحصیلی به علاقه مندان می باشند.

عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *