اقدامات توسعه ای خوبی در نایسر انجام شده است/رفع مشکلات نایسر نیازمند عزم جهادی است

گۆڕان نیوز- وزیر کشور گفت: اقدامات خوبی به لحاظ توسعه در نایسر سنندج انجام شده است، اما به دلیل ریشه دار بودن مشکلات در این ناحیه نیازمند کار جهادی برای پاسخگویی به مطالبات مردمی هستیم.
به گزارش گۆڕان نیوز، احمد وحیدی در جریان بازدید از ناحیه منفصل شهر نایسر اظهار کرد: از دو روستا بزرگ و یک ناحیه منفصل شهری بازدید کردیم.
وی خاطرنشان کرد: در نایسر مردم مشکلات زیادی دارند البته رسیدگی‌های خوبی هم صورت گرفته است ولی چون مشکلات در این مناطق ریشه ای است حل انها نیازمند کار جهادی است.
وزیر کشور افزود: امیدواریم با تلاش جدی و جهادی مشکلات مردم حل و مطالبات انها پاسخ داده شود.
وحیدی افزود: ساخت و سازهای غیرمجاز از عمده ترین مشکلات نواحی منفصل شهری به ویژه نایسر است.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بحث ساخت و سازهای غیرمجاز متوقف و براساس نقشه ساخت و سازها جلو برود.
وزیر کشور گفت: با تللاش مسوولان در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در نایسر و جدیت مردم در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاززمینه ساماندهی این ناحیه منفصل شهری را فراهم سازند.
وزیر کشور در ادامه از دو خانواده شهیدان شهیده اسدی و شهید قادری دیدار و با حضور در مزار امام زاده هاجر خاتون خواهر امام رضا(ع) به مقام شامخ این بانوی بزرگوار و همچنین شهیده فاطمه اسدی ادای احترام کرد.
وی خاطرنشان کرد: مطالعات چند پروژه کلان در حوزه مدیریت شهری توسط شهرداری سنندج انجام شده که مروز دراین سفر در جریان ضرورت اجرا و نحوه عملیاتی شدن این پروژه ها قرار گرفتیم.
وی گفت: اختصاص ۱۰۰میلیارد تومان از مصوبات این سفر است که امیدواریم بتوانیم در کنار این اعتبار در سایر بخش ها نیز مبلغی را اختصاص دهیم.
گفتنی است وزیر کشور از بافت سنتی و تاریخی شهر سنندج شامل پارک شهدا و موزه مردم شناسی در سنندج بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *