گۆڕان نیوز- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیجار گفت: با آسفالت ۱۷ کیلومتر راه روستایی در سال گذشته، میزان آسفالت محورهای روستایی این شهرستان به بیش از ۵۲ درصد رسید.
سمیه رمضان نیا خبرنگار گۆڕان نیوز، لقمان دوستی در گفتگو با خبرنگار گۆڕان نیوز اظهارکرد: با تلاش های صورت گرفته در سال گذشته بیش از ۱۹ کیلومتر از محورهای اصلی و فرعی این شهرستان روکش آسفالت انجام شد.
وی افزود: با آسفالت ۱۷ کیلومتر راه روستایی در سال گذشته، میزان آسفالت محورهای روستایی این شهرستان به بیش از ۵۲ درصد رسید.
وی از انجام ۱۹ کیلومتر روکش آسفالت محورهای اصلی و فرعی خبر داد و اضافه‌کرد: برای این میزان روکش ۳۸۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده‌است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیجار اضافه کرد: از دیگر اقدامات شاخص این شهرستان در سال گذشته می توان به احداث باند برگشت محور بیجار _ همدان به طول ۵.۲ کیلومتر اشاره کرد.
وی ادامه داد: این محور هزینه ای بالغ بر ۲۸۰ میلیارد ریال احداث شد و بسیاری از مشکلات ترددی در این محور را حل کرد.
دوستی، شانه سازی راه‌های اصلی به طول ۷۵۰ کیلومتر شن‌ریزی، تسطیح و رگلاژ راه روستایی به طول یک‌هزار و ۱۸۰ کیلومتر، نصب ۸۰۰ تابلو علائم جدید و خط کشی ۲۹۰ از محورهای اصلی و فرعی این شهرستان را از دیگر اقدامات این اداره کل در سال جاری برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *