گۆران نیوز- فرماندار کامیاران با اشاره به اغاز رای گیری در این شهرستان گفت: ۸۴ شعبه اخذ رای شامل ۳۲ شعبه شهری و ۵۲ شعبه روستایی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در در این شهرستان دایر است.

کیانوش ثقفی نیا روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۷۵۰ نفر عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات را در این شهرستان برگزار می‌کنند، گفت: عوامل اجرایی آموزش‌های لازم را دیده‌اند و تمام تمهیدات سخت افزاری و نرم افزاری برای برگزای انتخاباتی سالم، ایمن و باشکوه اندیشیده شده و مشکل خاصی وجود نداد.

فرماندار کامیاران یادآور شد: همچنین دستگاه های اجرایی مختلف شهرستان بویژه در حوزه تامین برق، آب، مخابرات، راه و جاده آمادگی کامل دارند در صورت بروز مشکل، اقدامات لازم را انجام دهند تا در روند برگزاری انتخابات بویژه در روستاها خللی ایجاد نشود.

وی درادامه با تاکید بر حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای افزود: با توجه به شرایط موجود در منطقه و اینکه دشمنان با تمام قوا به میدان آمده اند تا مانع مشارکت مردم در این انتخابات شوند، مردم ما با مشارکت گسترده و آگاهانه بار دیگر وفاداری خود به نظام و انزجار از دشمنان را نشان دهند.

کیانوش ثقفی نیا اظهار کرد: مردم با حضور آگاهانه خود در پای صندوق‌های اخذ رای می توانند نماینده ای قوی را روانه مجلس کنند و بی شک ورود نمایندگان قوی، مجلسی قوی به بار می آورد و وقتی مجلس قوی باشد مسیر ریل گذاری و قانونگذاری به نفع مردم خواهد بود.

وی از مردم همیشه در صحنه استان کردستان بویژه شهرستان کامیاران خواست حضور پرشوری در انتخابات ۱۱ اسفند داشته باشند و بار دیگر ثابت کنند که در هیچ شرایطی پشت نظام و انقلاب را خالی نخواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *